wtorek, listopad 28, 2023
środa, 02 listopad 2011 16:23

James Holden a sprawa polska

Odliczanie do jednego z najważniejszych wydarzeń tej jesieni w muzyce klubowej rozpoczęte! Po pierwsze, organizatorzy przygotowali film, pokazujący co Polacy myślą o Jamesie Holdenie i z czym jemu kojarzy się nasz kraj. Po drugie, znamy godzinowy program tego, co wydarzy się w najbliższy piątek w Warszawie. Po trzecie, bilety idą szybko, więc radzimy korzystać z przedsprzedaży.
Film, o którym mowa, to m.in. zbiór wypowiedzi osób, które uczestniczyły w poprzednich występach Jamesa Holdena w Polsce. „Poprosiliśmy fanów Audioriver, o przesyłanie swoich wspomnień z koncertów tego artysty”– mówi Łukasz Napora, rzecznik organizatorów wydarzenia, Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja – „Z nadesłanych maili opisujących – często – ekstatyczne wręcz emocje, wybraliśmy kilka fragmentów i zestawiliśmy je z wypowiedzią Holdena na temat Polski, którą zarejestrowaliśmy podczas Audioriver 2009. Gorąco zachęcam do przymrużenia oka i obejrzenia tej krótkiej produkcji.”

Film dostępny jest po tym linkiem: http://youtu.be/i4cDdAFuIjQ?hd=1

James Holden to oczywiście nie jedyna gwiazda imprezy, która 4 listopada odbędzie się w Soho Factory. Z headlinerów, oprócz niego wystąpi także Luke Abbott, a na drugiej scenie rządził będzie Nu:Tone. Żeby się nie pogubić, już dziś spójrzcie na właśnie ogłoszony rozkład jazdy:

Main Floor
22:00 – 00:30 Leon (Spółka Akcyjna)
00:30 – 01:30 Luke Abbott live (Border Community, Wielka Brytania)
01:30 – 04:30 James Holden (Border Community, Wielka Brytania)
04:30 – 06:00 bshosa (Detroit Zdrój)

Second Floor
22:00 – 01:00 Cls&Wax (Hospital) + K-Size (NeverAfter)
01:00 – 03:00 Nu:Tone (Hospital, Wielka Brytania)
03:00 – 05:00 Simba (Tension)

Jeśli chcecie rozgrzać się przed tym, co czeka was na drugiej scenie, zapraszamy na stronę Czwórki. W ubiegły czwartek w Polskim Radiu na żywo wystąpił K-Size, a set ten zarówno w audio, jak i video, dostępny jest pod tym linkiem: www.polskieradio.pl/10/1373/Artykul/469624,KSize-w-Czworce-(WIDEO)

Promocyjna pula biletów skończyła się w poniedziałek i od tamtego dnia wejściówki są w cenie 39 pln. Można je dostać w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn i Media Expert. Pula biletów będzie dostępna także przy wejściu do hali nr 15 w Soho Factory, lecz – żeby uniknąć kolejek – radzimy korzystać z przedsprzedaży.

Więcej na www.spolkaakcyjna.com