czwartek, 08 wrzesień 2011 19:31

„MTV Cribs”, czyli kamera MTV już po raz piąty zagości w domach polskich gwiazd!

Jak mieszka Ewa Farna? Gdzie Mariusz Czerkawski trzyma swoje trofea? Jakim samochodem jeździ Jędker? Już po raz piąty ekipa „MTV Cribs” zaprasza na ekskluzywne relacje z domów gwiazd polskiego show biznesu!
W piątej edycji programu widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są domy ich ulubieńców, co lubią jeść, w jaki sposób najchętniej spędzają czas wolny i jakimi samochodami jeżdżą. W tej edycji swoje domy pokażą m.in.: Mandaryna, Mariusz Czerkawski, muzycy z zespołu Afromental, Ewa Farna, Sasha Strunin i Jędker.

W pierwszym odcinku kamery MTV zagoszczą u tancerki i gwiazdy muzyki dance – Mandaryny oraz znanego sportowca – Mariusza Czerkawskiego. Piosenkarka oprowadzi widzów po swojej willi i szkole tańca, a wielokrotnie nagradzany hokeista - Mariusz Czerkawski, pokaże swoje oryginalne mieszkanie z tarasem na dachu oraz zaprezentuje kilka sztuczek hokejowych.
Premiera piątego sezonu „MTV Cribs” z Mandaryną i Mariuszem Czerkawskim na antenie MTV Polska już 11 września godz. 18: 30! Emisja kolejnych odcinków w każdą niedzielę o godz. 18.30!
© 2013-2020 by SN2.EU