sobota, 20 sierpień 2011 14:02

„Star Chart”, czyli gwiazdorska lista przebojów debiutuje w sobotę w Viva Polska

Jakiej muzyki słucha Tede? Jaki jest ulubiony teledysk Dody? W najbliższą sobotę 20 sierpnia na antenie Viva Polska rusza nowa lista przebojów, prowadzona przez polskich artystów.

Zaproszone do programu gwiazdy zaprezentują listę dziesięciu klipów, znanych z anteny Vivy, które wywarły wpływ na ich życie. Swoje ulubione zestawienia zaprezentują m.in.: Tede, Doda, Ewa Farna, Mrozu oraz Sidney Polak. Prezentując ulubione teledyski, opowiedzą o swoich wspomnieniach z młodości: pierwszych miłościach, wielkich przyjaźniach, wakacyjnych perypetiach iszalonych imprezach. Gospodarzem pierwszego odcinka będzie Wojtek Łuszczykiewicz z zespołu Video, a w kolejnych zobaczymy Dodę oraz rapera Tede.

Jakie zestawy teledysków wybiorą nasze gwiazdy? Co prywatnie nuci Doda, bez jakich kawałków nie może żyć Ewa Farna, co inspiruje Tedego? O tym wszystkim jako pierwsi dowiedzą się właśnie widzowie Vivy.

Premiera „Start Chart” na Viva Polska już 20 sierpnia o godz. 17.00 – gościem premierowego odcinka będzie Wojciech Łuszczykiewicz. Tydzień później (27 sierpnia o godz. 17.00 ) zapraszamy na odcinek z Dodą! Pierwsza sobota września (3 września, godz. 17.00) zarezerwowana jest dla Tedego.

Więcej o programie: www.viva-tv.pl, www.facebook.com/vivapolska

© 2013-2020 by SN2.EU