czwartek, kwiecień 18, 2024
czwartek, 14 lipiec 2011 20:05

Wyjazd dwudziestu szczęśliwców do Los Angeles na plan klipów Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej coraz bliżej!

Wyjazd dwudziestu szczęśliwców do Los Angeles na plan klipów Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej coraz bliżej!
Castingi w trzech miastach w Polsce kolejnym etapem konkursu „Poland …Why Not?”!!

Wyjazd do Los Angeles na plan teledysków Nataszy Urbańskiej i Patricii Kazadi to główna nagroda w wielkim konkursie projektu „Poland …Why Not?”. Pod koniec lipca rozpoczyna się etap castingowy, a już 14 sierpnia wielka podróż do Los Angeles!

Wielki ogólnopolski konkurs projektu „Poland…Why Not?” (PWN), w którym do wygrania jest wyjazd do Los Angeles i możliwość wystąpienia w teledyskach Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej, ruszył 10 czerwca. Do 28 lipca można nadsyłać swoje zgłoszenia. Aby wziąć udział w konkursie Wystarczy odwiedzić jeden ze sklepów sieci ESOTIQ, głównego sponsora projektu „Poland …Why Not?”, lub pójść na seans do jednego z kin sieci Cinema City. 

Kolejnym etapem selekcji dwudziestki szczęśliwców, którzy pojadą wraz z Patricią i Nataszą na plan teledysków do Los Angeles, będą castingi, które odbędą się pod koniec lipca w trzech miastach w kraju. W castingach wezmą udział ci, którzy zgłosili się do pierwszego etapu konkursu – na każdy z castingów zaproszonych zostanie 30 osób.

Pierwszy z nich odbędzie się już 29 lipca, w godzinach 14.00-16.00 w gdańskiej Galerii Bałtyckiej w sklepie ESOTIQ. Kolejne odbędą się: w Warszawie 30 lipca w sklepie ESOTIQ w Galerii Mokotów w godzinach 16.00 – 18.00, oraz w Krakowie 31 lipca w salonie ESOTIQ w Galerii Bonakra, godz. 16.00 – 18.00.

Wyłoniona podczas castingów dwudziestaka zwycięzców już 14 sierpnia wyleci wraz z Patricią i Nataszą do Los Angeles, by wziąć udział w teledyskach obu artystek, promujących wielki projekt „Poland …Why Not?”

W jury castingów zasiądą: Brian Allan (pomysłodawca projektu „Poland …Why Not?”, współzałożyciel wytwórni muzycznej Rokket Music), jedna z gwiazd projektu oraz przedstawiciele Rokket Music.
„Poland… Why Not?” to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska i Patricia Kazadi, zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not pracowali między innymi Timbaland czy Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii i Berlinie.

Partnerem strategicznym jest Cinema City, a patronami medialnymi kampanii: Show, Twój Styl, AMS, IMS i ArtLed.
Szczegóły dotyczące projektu oraz konkursu na:www.polandwhynot.comwww.esotiq.com