wtorek, lipiec 16, 2024
wtorek, 17 maj 2011 18:40

Shakira, Lady Gaga oraz Sexy weekend

W tym tygodniu, w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour, stacja 4fun.tv zaprezentuje sylwetkę Shakiry oraz weźmie pod lupę Lady Gagę. Dowiecie się co słychać u kolumbijskiej seksbomby, oraz jak się miewa szokująca Lady Gaga. A już w piątek na kanale wystartuje Sexy weekend! Anteną zawładną najseksowniejsze i najbardziej gorące teledyski ostatnich lat!

Shakira w Power Hour

Już w najbliższą środę stacja muzyczna 4fun.tv zaprasza na odcinek programu Power Hour poświęcony najlepiej sprzedającej się kolumbijskiej artystce wszechczasów! Shakira Isabel Mebarak Ripoll, bo o niej mowa, znana piosenkarka muzyki pop, autorka tekstów, tancerka i producentka muzyczna, urodziła się 2 lutego 1977 roku w Barranquilla w Kolumbii. Swoją debiutancką piosenkę napisała mając zaledwie osiem lat, a pierwsze kroki na scenie, jako tancerka i piosenkarka stawiała na szkolnych akademiach.
Sukces na skalę ogólnoświatową przyniósł jej anglojęzyczny krążek „Laundry Service” wydany w 2001 roku. Płyta okazała się największym sukcesem komercyjnym artystki, a kawałki takie jak „Whenever, Wherever”, „Underneath your clothes”, czy „Objection” stały się ogólnoświatowymi przebojami. Kolejne krążki - „Fijación Oral Vol. 1”, oraz hiszpańskojęzyczna wersja „Oral Fixation Vol. 2” wydane w 2005 roku, potwierdziły pozycję kolumbijskiej artystki na światowej muzycznej arenie. Do dyskografii wokalistki należałoby dodać jeszcze trzy albumy koncertowe – „MTV Unplugged”, „Live & Off The Record”, „Oral Fixation Tour”, oraz nagrany dwa lata temu album „She Wolf”.
W środowym wydaniu programu Power Hour przypomnimy sobie jej najgorętsze kawałki, od początkowych etapów kariery, aż po dzień dzisiejszy.

Na spotkanie z Shakirą w programie Power Hour zapraszamy do 4fun.tv w najbliższą środę. Start: punkt 18.00.