niedziela, 12 maj 2019 15:07

Parfois świętuje swoje 10 urodziny w Polsce

10 urodziny Parfois w Polsce 10 urodziny Parfois w Polsce

PARFOIS świętuje swoje 10 urodziny w Polsce.  Portugalska marka modowa oferująca akcesoria kobiece pieczętuje uroczystą datę inauguracją nowego sklepu, w centrum handlowym Poznań Plaza, w mieście, w którym powstał jej pierwszy stacjonarny sklep. Obecnie marka obecna jest na rynku w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

 

 

Zaplanowane na 26 maja wydarzenie odbędzie się w sklepie PARFOIS w Poznań Plaza między godziną 14 a 19. Podczas imprezy możemy spodziewać się wielu niespodzianek: muzyki na żywo w wykonaniu znanej Dj-ki Lulu Maliny czy sesji live painting z ilustratorką Basią Grzybowską Flores.

 

Na wydarzeniu pojawią się tacy goście jak Maff, Karolina Domaradzka, Pola Bogdańska oraz inne postacie wyznaczające modowe trendy. Marka zadba o to, aby dzień ten  obfitował w niezapomniane momenty.

 

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu. Widzimy się w Poznaniu już 26 maja w Poznań Plaza!

10 Urodziny Parofis

 

O NAS:

 

PARFOIS jest portugalską marką oferującą akcesoria modowe, założoną w 1994 roku przez Manuelę Medeiros, której marzeniem od zawsze było stworzenie wyjątkowych oraz dostępnych dla każdej kobiety dodatków. 25 lat później, marka ma blisko 900 sklepów w 70 krajach.

Wyświetlony 611 razy
© 2013-2019 by SN2.EU