czwartek, 06 wrzesień 2018 13:42

O sextingu w Polsce - wymianie erotycznych zdjęć i filmików za pomocą smartfona

Coraz więcej osób szuka zaspokojenia potrzeb seksualnych czy fantazji erotycznych w sieci. Różnego rodzaju portale randkowe lub serwisy społecznościowe ułatwiają poznanie potencjalnych nowych partnerów.

Przed umówieniem się na realne spotkanie z osobą poznaną w sieci, bardzo często przez dłuższy czas czatujemy z nią, rozmawiamy przez telefon czy wysyłamy sobie wzajemnie nasze nagie zdjęcia. Niektórzy z nas w ogóle nie decydują się na spotkanie w realnym świecie, ponieważ w zupełności wystarcza im flirt w Internecie, który czasem rozwija się nawet do wirtualnego seksu.

Jednym z elementów flirtowania w Internecie jest wymienianie się treściami erotycznymi. Najczęściej są to pikantne zdjęcia. Takie zjawisko jest w ostatnich latach coraz bardziej popularne, dzięki czemu otrzymało nawet specjalną nazwę – sexting.

Jakie aplikacje najczęściej stosowane są do sextingu? Jak w Polsce znajdują się osoby zainteresowane sextingiem?

Bardzo dużą popularnością cieszą się specjalne fora erotyczne, które pozwalają na szybką wymianę ników na Snapchacie, a tym samym na nawiązanie relacji. Jednym z nich jest Sexting.pl.

To nic innego jak forum erotyczne, które pozwala wymieniać się zdjęciami erotycznymi, rozmawiać z realną osobą, co w efekcie może zaprocentować spotkaniem. Tak naprawdę od każdego z nas zależy, jak niewinny flirt w sieci się rozwinie i w którą pójdzie stronę. Może będzie początkiem luźnego związku, romansu albo prawdziwej miłości? A może korzystanie z sexting.pl będzie tylko chwilową rozrywką czy dobrym sposobem na relaks po ciężkim dniu w pracy?

Sexting jest dla wielu osób lepszą formą oglądania zdjęć erotycznych czy filmów porno. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że będąc na takim forum otrzymujemy prywatne zdjęcia realnej osoby, z którą przed chwilą rozmawialiśmy. Dzięki temu możemy budować relację z prawdziwym człowiekiem, która gdy tylko tego zapragniemy, wyjdzie poza ramy wirtualnego świata. To niezwykłe, że w dzisiejszych czasach możemy tak łatwo zaspokajać swoje potrzeby erotyczne, poznawać nowe osoby i umawiać się na pikantne randki.

Czytany 1031 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Rozrywka i kultura

  • 1