czwartek, 21 czerwiec 2018 17:27

Wyjątkowy pokaz letnich kolekcji marek Wrangler i Lee

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon jesienno-zimowy 2018 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach w bardzo klimatycznym miejscu na mapie Warszawy – Pokoju na Lato. Pośród leżaków skąpanych w promieniach słonecznych marki zaprezentowały swoje produkty.

Jesienna kolekcja Wrangler to hipnotyzująca mieszanka tego, co najlepsze w modzie sportowej z lat 70. i 80., oraz odważnych denimowych trendów. Dynamika, nacisk na praktyczność, eksperymentalne sylwetki i wyolbrzymione proporcje sprawiają, że kolekcja doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy, a wyraziste grafiki, wesołe nadruki i zabawa kontrastowymi blokami kolorów dodaje jej niespotykanej jak dotąd energii.

Lee zaskakuje kolekcją z marką Smiley – kultową marka, która od 1971 roku bawi i przywołuje uśmiech na usta. Lee ma świeże, innowacyjne podejście do denimu oraz słyniemy z personalizacji i twórczych zabaw z tym materiałem, a Smiley stawia przede wszystkim na optymizm i kreatywność. Dobrana z nich para!

Za pyszny catering odpowiedzialna była firma Wars Sawa – to dzięki niej goście mieli okazję spróbować zdrowych przekąsek, kolorowych koktajli czy pysznych humusów.

Dodatkowo, dzięki firmie Fujifilm, każdy mógł pobawić się najnowszymi aparatami Instax, robiąc nimi zdjęcia, co gwarantowało świetną zabawę uczestnikom prezentacji.

Wyświetlony 707 razy
© 2013-2020 by SN2.EU