środa, 16 maj 2012 16:17

Czy twój partner cię zdradza? Zdrada na Zone Reality

Są rozczarowani, stracili zaufanie do partnerów, podejrzewają ich o cudzołóstwo. Zranione żony i wściekli mężowie wynajmują prywatnych detektywów, by udowodnić swoim drugim połówkom zdradę. Program „Zdrada” s. 9 od 21 maja 2012 roku, od poniedziałku do piątku o godz. 23:00 na Zone Reality.
Słynny serial „Zdrada” powraca! W dziewiątym sezonie ekipa programu znów się skrada, by przyłapać zdradzających partnerów na gorącym uczynku. Ten kontrowersyjny reality show, prowadzony przez Joeya Greco – specjalistę do spraw psychologii związku - rejestruje wściekłość i namiętność niewiernych partnerów, którzy usiłują zaprzeczyć zdradzie i obarczyć swoje drugie połówki winą za popełnione czyny.

Ekipa prywatnych detektywów potajemnie śledzi osoby podejrzewane o zdradę. Umieszcza też ukryte kamery wokół ich domów, by wiedzieć, co się dzieje pod nieobecność oficjalnych partnerów. Detektywi przedstawiają swoim klientom niezbite dowody przeciwko ich niewiernym partnerom, po czym następuje konfrontacja obu stron w obecności kamer. Stałym elementem programu są ostre pyskówki, w których nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskrecji czy takcie.

W jednym z odcinków sezonu dziewiątego serialu „Zdrada” agencja detektywistyczna dostaje zlecenie, by pomóc Angeli Tollin, która nabiera podejrzeń w związku z dziwnym zachowaniem swojego chłopaka. Mężczyzna spędza całe noce przed komputerem i nie chce się przyznać, co robi. Czy ekipa serialowych detektywów odkryje plątaninę cyberkłamstw - czy też Angela może jednak spać spokojnie, gdy jej chłopak przez całą noc stuka w klawiaturę?


„Zdrada” s. 9 od 21 maja 2012, od poniedziałku do piątku o godz. 23:00 na kanale Zone Reality.
© 2013-2020 by SN2.EU