środa, czerwiec 12, 2024
czwartek, 13 luty 2020 10:23

Wielki powrót Ziół Ojca Klimuszki w nowej odsłonie!

Zioła Ojca Klimuszko Zioła Ojca Klimuszko

Zioła Klimuszki w naturalny sposób wspierają organizm w walce z różnymi dolegliwościami!

            Już od paru lat można zauważyć bardzo duże zainteresowanie ziołami takimi jak – zioła Ojca Klimuszki i ziołolecznictwem , a także medycyną naturalną i ludową. Wiele osób szuka ziół  Klimuszki, a także produktów, które są naturalne, bez sztucznych barwników, aromatów, konserwantów, czy środków chemicznych. Nie mają negatywnego wpływu  na organizm ludzki, a pomagają w różnych dolegliwościach. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdyż wiele produktów, które spożywamy są przetworzone, zawierają  ulepszacze smakowe, barwniki, konserwanty. Dlatego wybierajmy świadomie i bezpiecznie, szukajmy produktów naturalnych, z upraw ekologicznych, czytajmy etykiety produktów.

            Kim był słynny Ojciec Klimuszko? To franciszkanin, zielarz, wizjoner, uzdrowiciel, jasnowidz i medium. Żył w latach 1905 do 1980. Pomógł on wielu osobom udzielając porad zdrowotnych i przepisując im na różne problemy recepty ziołowe. Zostawił po sobie liczne publikacje, takie jak: Ziołolecznictwo, Wróćmy do ziół. W opracowaniach tych można znaleźć przepisy na mieszanki ziołowe – tzw. zioła Ojca Klimuszki, które działają w aż 300 chorobach. Działanie ziół Klimuszki zostało potwierdzone badaniami lekarskimi.

Zioła Klimuszki działają naturalnie na wiele dolegliwości!

Produkty te wspierają w prawidłowym działaniu następujące organy:

- wątrobę,

- nerki

- trzustkę,

-  serce,

- na koncentrację i lepszą pamięć

- szczupłą sylwetkę (nazwa wcześniejsza to zioła Klimuszki na odchudzanie forte, jak w linku

https://www.zdrowapolka.pl/ziola-klimuszko-wspierajace-zgrabna-sylwetke-na-1-miesiac.html

- trawienie,

- długowieczność (dzięki zawartości witaminy C wspiera również odporność),

- aksamitną cerę,

- mieszanka ziół diabetyczna,

- piękną skórę, metabolizm,

- wypróżnienia,

- wyciszenie i prawidłowy sen,

- dla panów,

- na włosy - w postaci gotowych wcierek z ziołami Ojca Klimuszki,

- na skórę (maści w okolicy stawów i kręgosłupa; na żylaki; mięśnie; na popękaną i spierzchniętą skórę)

            Dlaczego zioła Ojca Klimuszki są takie fenomenalnePonieważ produkty te są opracowane na podstawie oryginalnych receptur Ojca Klimuszki oraz posiadają Licencję Kurii Prowincjonalnej św. Maksymiliana Kolbe OO. Franciszkanów w Gdańsku. Wszystkie zioła Klimuszki, są zgłoszenie i zarejestrowane  w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Podlegają rygorystycznym kontrolą podczas produkcji. Ponadto posiadają koncesję farmaceutyczną, GMP, HACCP. W ofercie sklepu internetowego ZdrowaPolka można znaleźć bardzo szeroką i bogatą propozycję oryginalnych produktów księdza Klimuszki.

Wygodna i komfortowa forma ziół Klimuszki jest w nowoczesnej szacie graficznej!

         Mieszanki ziołowe Ojca Klimuszki są w postaci:

- saszetek gotowych do zaparzania herbat i sporządzania naparów ziołowych,

- tabletek – to idealna dyskretna forma ziół Klimuszki, nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwa do przyjmowania,

- płynnej – nalewki, eliksiry, napoje ziołowo – owocowe o pojemności stu mililitrów,

miody z wyciągami z ziół Ojca Klimuszki,

- kawy zielone i zbożowe

wcierki do włosów z ziołami Klimuszki – w postaci gotowych wyciągów do wcierania w skórę głowy oraz zioła do samodzielnego sporządzania naparów,

mazidła klasztorne: Dermaticus (na stawy i kręgosłup), Cuticulus (na popękaną i spierzchniętą skórę), Varix (w okolicy żylaków), Musculous (w okolicę mięśni).

            Wygodna i różnorodna forma mieszanek ziołowych według receptur Ojca Klimuszki sprawia, że są to produkty naturalne, chętnie wybierane przez konsumentów. Osoby zapracowane, cierpiące na ciągły niedobór czasy wybierają najczęściej zioła Ojca Klimuszki w formie tabletek, które są łatwe do połknięcia, można je wszędzie ze sobą zabrać i są dyskretne. Natomiast zioła Klimuszko w saszetkach polecane są dla wszystkich którzy lubią przyjemny, lekko ziołowy smak herbatek, które występują również z dodatkiem suszonych owoców. Dla wszystkich osób lubiących kawę (zbożową lub zieloną) polecamy produkty także z dodatkiem tych ziół. Natomiast forma płynna preparatów  z ziołami Klimuszki (nalewki, eliksiry) jest przyjemna w smaku i w formie skondensowanej – czyli mała dawka do połknięcia. Mazidła klasztorne natomiast należy wcierać zewnętrznie w skórę. Nie pozostawiają żadnego tłustego filmu na skórze i szybko się wchłaniają. Z tak bogatej oferty naturalnych produktów z ziołami Ojca Klimuszki na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do sklepu internetowego ZdrowaPolka link poniżej: https://www.zdrowapolka.pl/category/ziola-ojca-klimuszki-na  z pełną, w 100% oryginalną ofertą produktów ziół Ojca Klimuszko prosto od producenta.

Więcej w tej kategorii: « E-recepta Prywatny szpital w Lublinie »