poniedziałek, kwiecień 22, 2024
środa, 19 luty 2020 18:30

Prywatny szpital w Lublinie

Żagiel Med Żagiel Med

Niestety, jakość polskiej publicznej służby zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Lekarze często decydują się na wyjazd z kraju, ze względu na zbyt niskie zarobki. Przekłada się to na niekończące się kolejki do specjalistów oraz utrudniony dostęp do usług medycznych.

Co roku rośnie więc liczba pacjentów decydujących się na usługi prywatnych placówek medycznych. W ostatnich latach coraz więcej szpitali, przychodni i gabinetów decyduje się na ten model biznesowy. W 2002 roku powstało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Niepublicznych, które aktualnie skupia aż 103 podmioty lecznicze,zarządzające 150 szpitalami w całym kraju. Lubelscy pacjenci również mają do nich dostęp.

 

Żagiel Med

Będący największą prywatną inwestycją w służbę zdrowia w Polsce wschodniej ośrodek medyczny Żagiel Med, oferuje swoim klientom usługi medyczne najwyższej jakości. Połączenie szpitala i 3 specjalistycznych przychodni sprawia, że pacjenci otrzymują w pełni kompleksową opiekę. Nowoczesne urządzenia i technologie pozwalają zapewnić diagnostykę i leczenie o najwyższych standardach. Tutejszy sprzęt operacyjny gwarantuje mniej bolesne zabiegi, optymalny czas gojenia, mniejsze blizny i szybszy powrót do zdrowia.  Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce Żagiel Med oferuje innowacyjną metodę walki z rakiem trzustki - NanoKnife. W roku 2013 w szpitalu wdrożono certyfikat ISO 9001:2008, będący potwierdzeniem jakości realizowanych usług. 

Komfort i bezpieczeństwo

Wartości jakim hołduje ośrodek to życzliwość, szacunek oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów.  Rodzinna atmosfera, 150 lekarzy specjalistów i aż 100 osób z pomocnego personelu, wyróżniają Żagiel Med na rynku usług medycznych. Placówka wyposażona jest w dwa odrębne i świetnie wyposażone bloki operacyjne. Wysoki standard pomieszczeń podnosi komfort zarówno lekarzy operujących, jak i pacjentów. Każdy zabieg jest wykonywany w całkowicie sterylnych warunkach. W ośrodku pacjenci mogą zdecydować się na pokój dwu- lub jednoosobowy, aby zyskać poczucie bezpieczeństwa i intymności w okresie rekonwalescencji. Każdy z nich wyposażony jest w wifi, intercom i tv.  Serwowane posiłki są tu nie tylko dopasowane do zbilansowanej diety, ale również do osobistych preferencji rekonwalescentów. Aby ułatwić dostęp odwiedzającym, Żagiel Med posiada również parking mieszczący 100 samochodów.

Media