poniedziałek, 03 wrzesień 2012 22:22

Premiery w sieci Komputronik!

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia najnowsze produkty, które dostępne są obecnie wyłącznie w sieci sklepów Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl: Sculpt Touch Mouse marki Microsoft, wyjątkową w swojej konstrukcji oraz rozwiązaniach mysz komputerową oraz najnowszą propozycję Asusa - Ultrabook UX21 w niepowtarzalnej, bardzo kobiecej wersji kolorystycznej „Rose".

OPIS PRODUKTÓW:

Sculpt Touch Mouse to mysz wyjątkowa w swojej konstrukcji i rozwiązaniach.

Technologia Bluetooth pozwala na pracę myszki z każdym nowoczesnym komputerem czy tabletem. Jej zastosowanie sprawia, że nie trzeba martwić się o odbiornik USB, który zabiera wolny port.

Zastosowanie technologii Touch sprawia, że poruszanie się po stronach internetowych nabiera nowego wymiaru. Touch to połączenie szybkości, precyzji oraz nowych doznań w nawigacji po dokumentach i Internecie. Technologia Touch jest projektem firmy Microsoft.
Trzecią ważną technologią zastosowaną w Sculpt Touch Mouse jest Bluetrack. Jest to technologia optyczna LED (niebieska dioda), dzięki której mysz może pracować na praktycznie każdej powierzchni. Mysz bez utraty czułości będzie działać zarówno na tkaninie, drewnie, marmurze czy biurku. Zastosowanie niebieskiej diody LED znacząco poprawiło żywotność myszki na dwóch bateriach AA. Mysz objęta jest 3 letnią gwarancją producenta.

Produkt dostępny jest w sklepie Komputornik.pl w cenie 169,9 zł.

Najnowsza propozycja Asusa - Ultrabook UX21! Niepowtarzalna wersja kolorystyczna: "Rose" TYLKO W KOMPUTRONIK
Ultrabook UX21 łączy w sobie doskonałe parametry oraz niespotykaną do tej pory mobilność. Ważne cechy: grubość w najcieńszym miejscu 3 mm, dysk SSD 64 GB SSD, USB 3.0, BT 4.0, HDMI, czytnik kart SD, kamera internetowa. W zestawie stylowe Etui oraz Office Start!

Nadzwyczajne piękno
Nowy ASUS ZENBOOK odznacza się prawdziwie artystycznym designem. Mierzy zaledwie 3 mm grubości z przodu i 9 mm z tyłu obudowy, a panel zewnętrzny jest zarówno atrakcyjny, jak i praktyczny - mieści w sobie bowiem mocne komponenty. Wszystko to sprawia, że ZENBOOK harmonijnie łączy w sobie unikalne piękno i moc.

Zdumiewający czas reakcji
ZENBOOK został wyposażony w technologię ASUS Super Hybrid Engine II pozwalającą na wznowienie pracy komputera w 2 sekundy. Komputer może pozostawać w trybie czuwania nawet przez 2 tygodnie, przechowując w pamięci wszystkie zainicjowane procesy. Dodatkowo, w przypadku spadku poziomu naładowania baterii poniżej 5%, ZENBOOK dokonuje automatycznego zapisu otwartych plików, aby zapobiec utracie danych. Dedykowany tryb efektywnego wykorzystania baterii oszczędza moc zawsze wtedy, kiedy jest to możliwe, zwiększając żywotność baterii nawet o 25%. Narzędzie ASUS PowerWiz pokaże dokładnie ile baterii pozostało dla każdej aplikacji surfowania po sieci, czy też oglądania filmu. ASUS ZENBOOK jest perfekcyjnym połączeniem mocy i wydajności z łatwością użytkowania, a wszystko to w eleganckiej obudowie.

Niebywały dźwięk
Autorska technologia SonicMaster, stworzona we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower zapewni zapierający dech w piersiach realistyczny dźwięk, daleko wykraczający poza możliwości standardowych notebooków. Teraz dźwięk jest głębszy i mocniejszy, ponieważ SonicMaster zapewnia czterokrotnie większe wyjście akustyczne niż inne ultrabooki, nie wpływając przy tym na rozmiary i wagę obudowy.

Produkt dostępny jest w sklepach Komputornik.pl w cenie 3 499 zł.

Wyświetlony 877 razy
© 2013-2019 by SN2.EU