czwartek, 21 czerwiec 2012 19:15

Złoto nie tylko dla zuchwałych!

Błysk złotej karty w portfelu to marzenie, które może stać się rzeczywistością. Po raz pierwszy na rynku pojawiła się pamięć USB w kształcie złotej karty kredytowej. Najnowsza pamięć GOODRAM Gold USB Credit Card to rozwiązanie, które łączy technologię USB z prestiżem złotej karty.

Wilk Elektronik SA, producent pamięci polskiej marki GOODRAM wprowadza na rynek pamięć USB nie tylko kształtem ale i stylistyką przywodzącą na myśl złotą kartę kredytową. GOODRAM Gold USB Credit Card to unikalny nośnik danych, który dzięki praktycznej, cienkiej obudowie idealnie zmieści się w portfelu obok innych kart bądź dokumentów.

-Wyjątkowa pamięć USB wzorowana na karcie kredytowej to rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne przechowywanie i przenoszenie zmagazynowanych na nośniku danych – mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

- Dzięki wyjątkowemu jak na pamięć USB kształtowi, GOODRAM Gold USB Credit Card doskonale komponuje się wśród  kart kredytowych lub płatniczych trzymanych  w portfelu , pozwalając użytkownikowi na stały dostęp do zgromadzonych danych. Oprócz kształtu także wzór graficzny zastosowany na GOODRAM Gold USB Credit Card do złudzenia przypomina złotą kartę kredytową jednak w odróżnieniu od niej, zmagazynuje aż 16GB danych a w tym 8 godzin filmów w jakości DVD,  2000 muzycznych lub 4000 zdjęć. Tak jak pozostałe pamięci USB marki GOODRAM, pamięć GOODRAM Gold USB Credit Card została objęta dożywotnią gwarancją producenta.

© 2013-2020 by SN2.EU