wtorek, 19 czerwiec 2012 16:12

Małe, piękne a przy tym funkcjonalne!

Minimalizm i funkcjonalność – to obecnie najbardziej pożądane przez użytkowników cechy nowoczesnego pendrive’a. To także znaki szczególne nowej pamięci przenośnej USB Piccolo w ofercie polskiego producenta pamięci marki GOODRAM.

Wilk Elektronik SA, producent marki pamięci RAM i Flash GOODRAM wprowadził do oferty jeden z najmniejszych modeli pamięci USB – GOODRAM Piccolo. Niewiarygodnie mały, a zarazem wytrzymały pendrive sprawdzi się w wielu rozwiązaniach i urządzeniach

GOODRAM Picollo ze względu na swoje rozmiary  i praktyczną obudowę to doskonała pamięć USB do radia samochodowego bądź laptopa - mówi Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik

- Sprawdzi się wszędzie tam gdzie wielkość i kształt pendriv’a ma ogromne znaczenie dla wygody użytkownika  i bezpieczeństwa przenoszonych danych. Elegancki, miniaturowy nośnik może być bez przeszkód przenoszony np. w portfelu bądź przy kluczach, tym samym umożliwiając użytkownikowi stały dostęp do wszystkich niezbędnych danych – filmów, zdjęć czy ulubionej muzyki.

Uniwersalna czerń miniaturowej obudowy GOODRAM Piccolo w połączeniu z żywym akcentem kolorystycznym nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Natomiast wyprofilowany kształt nośnika sprawia, że nawet tak mała pamięć jest bardzo funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

Dzięki zastosowanej technologii CHIP ON BOARD, pamięć GOODRAM Piccolo oprócz wymiarów i wagi ma także dodatkową zaletę; jest wodoodporna co gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo przenoszonych danych.

Pamięć GOODRAM Piccolo dostępna jest w pojemnościach 4, 8 i 16GB i tak jak pozostałe produkty marki GOODRAM objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

Wyświetlony 639 razy
© 2013-2019 by SN2.EU