wtorek, 12 czerwiec 2012 17:46

Ultraszybkie karty Toshiba Exceria już dostępne na rynku.

Za sprawą Wilk Elektronik SA, partnera technologicznego oraz oficjalnego dystrybutora marki Toshiba, już wkrótce na Polskim rynku dostępna będzie linia najszybszych na świecie kart SD – Toshiba Exceria. Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy z trzech typów tej linii – Exceria HD.

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci i zarazem partner technologiczny marki Toshiba na Europę Środkowo Wschodnią wprowadził do oferty karty Toshiba Exceria. Na innowacyjną linię pamięci składają się trzy typy kart zróżnicowanych pod względem pojemności oraz parametrów odczytu i zapisu – Typ 1, 2 oraz HD. Karta ostatniego typu, gwarantująca parametry pracy na poziomie 90/30 MB/s, została właśnie wprowadzona na polski rynek.

Pozostałe dwa typy kart w ofercie Wilk Elektronik dostępne będą już wkrótce.

– Sądzę, że nazwa Exceria będąca połączeniem słów doskonałość ( Excellent) z doświadczeniem (Experience) w pełni oddaje specyfikę nowej linii pamięci Toshiba - mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Linia kart Toshiba Exceria to seria kart pamięci zgodnych  z superszybkim interfejsem UHS1, w jej skład wchodzi najszybsza obecnie na rynku karta SD
( Typ 1) umożliwiająca odczyt na poziomie 95MB/s i zapis sięgający aż 90 MB/s!

Tak wysokie parametry odczytu i zapisu to niewątpliwie ogromny atut . Dzięki temu karty Exceria są doskonałym rozwiązaniem do najnowszych kamer oraz aparatów fotograficznych, w tym profesjonalnych rozwiązań - dodaje Wilk.

W przypadku starszych urządzeń, nie wykorzystujących możliwości interfejsu UHS-I użytkownik może liczyć na minimalny transfer zgodny z 10 klasą prędkości. Karty Toshiba EXCERIA HD dostępne są w wersjach 8GB, 16GB i 32GB.Więcej informacji na stronie www.toshiba-memory.de

Wyświetlony 810 razy
© 2013-2019 by SN2.EU