poniedziałek, 16 kwiecień 2012 10:53

Atlantic zegarkiem Gentlemana

Zegarki marki Atlantic od wielu lat dumnie prezentują się na nadgarstkach gentlemanów. Od pokoleń obecne są w polskich rodzinach. Takim właśnie sentymentem modele Atlantica obdarza Krzysztof Hołowczyc, znany kierowca rajdowy. Wśród posiadaczy zegarków tej marki są także Piotr Polk, aktor oraz piosenkarz, z zaszczytnym tytułem Gentlemana Roku 2010, oraz Jerzy Hoffman, reżyser utytułowany Gentlemanem Roku 2011.

Obecnie marka wciąż oferuje niezawodne czasomierze, doceniane przez gentlemanów. Zegarki Atlantic tworzone są z myślą o mężczyznach eleganckich, których cechuje silny charakter oraz determinacja w dążeniu do celu. Krzysztof Hołowczyc, Piotr Polk i Jerzy Hoffman posiadają wszystkie te cechy. W marcu 2012 roku znany polski reżyser, otrzymał tytuł Gentlemana Roku 2011, a podczas uroczystej gali odebrał nie tylko statuetkę ale także przekazany przez markę Altantic i salony Time Trend, ponadczasowy model zegarka Worldmaster Valjoux. Dotychczas tytułem Gentlemana Roku uhonorowano m.in.: Andrzeja Olechowskiego, Krzysztofa Pendereckiego, Piotra Adamczyka, Jerzego Stuhra czy Janusza Gajosa.

Model zegarka jaki co roku wręczany jest podczas Gali Gentlemana Roku, to klasyczny czasomierz pochodzący z kultowej już linii Atlantic Worldmaster wyposażony w unikatowy mechanizm Valjoux. Został stworzony z myślą o panach, którzy w męskiej biżuterii cenią elegancki design oraz wysokiej jakości wykonanie. Ten model wyposażony jest w dużą kopertę ze stali szlachetnej umieszczoną na skórzanym pasku. Serce mechanizmu ukryto za szafirowym szkiełkiem niezwykle odpornym na zarysowania. Ten model z pewnością pięknie będzie prezentował się na nadgarstku eleganckiego mężczyzny, prawdziwego gentlemana.

Zegarki marki Atlantic dostępne są w salonach sieci Time Trend oraz w dobrych sklepach z zegarkami na terenie całej Polski.

Oficjalna strona marki www.atlantic-watch.pl

Wyświetlony 840 razy
© 2013-2019 by SN2.EU