wtorek, 17 grudzień 2019 11:15

Top 5 sprawdzonych gadżetów elektronicznych pod choinkę

Prezenty elektroniczne Prezenty elektroniczne

Skarpetki, świeczki, kosmetyki? Nie każdy gustuje w tego typu prezentach bożonarodzeniowych, dlatego zanim kogoś obdarujemy, warto wcześniej poznać jego preferencje. Szczególnie, że wiele praktycznych urządzeń elektronicznych można kupić w bardzo przystępnych cenach, zaczynających się od 100 zł. Oto nasze propozycje prezentów dla gadżeciarzy.

  1. Okulary VR

Chyba każdy z nas chciałby choć na moment przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. To właśnie oferują okulary VR, które umożliwiają stanie się bohaterem gry i oglądanie otaczającego go świata własnymi oczami. Sprawia to, że rozgrywka staje się niesamowicie realistyczna. Dzięki nim możliwa jest także rozgrywka z innymi osobami przez Internet.

  1. Słuchawki bluetooth

Bezprzewodowe słuchawki będą świetnym prezentem dla każdej osoby, która nawet na moment nie rozstaje się z muzyką. Droższe modele zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku oraz są komfortowe w użytkowaniu. Nie trzeba już martwić się o wiecznie splątane kable. Słuchawki Bluetooth wystarczy naładować, aby później przez wiele godzin cieszyć się ulubionymi zespołami.

  1. Konsola do gier

Miłośnik gier nie obejdzie się bez konsoli. Wybór jednak nie jest najłatwiejszy, ponieważ gracze często dzielą się na fanów PlayStation lub Xbox. Z tego powodu wcześniej warto dowiedzieć się, jakie urządzenie preferuje osoba obdarowywana. Dobrym pomysłem będzie także Nintendo Switch, którą można podpiąć do telewizora, jak i używać samodzielnie, na przykład w podróży. Konsole umożliwiają także rozgrywkę w trybie multiplayer, czyli z innymi użytkownikami przez Internet.

  1. Kamerka Go Pro

Go Pro to sportowa kamera, która umożliwia rejestrowanie aktywności sportowych. Można przymocować ją do kierownicy motocykla lub roweru, na kasku, ubraniu i wielu innych miejscach. Większość modeli odporna jest na uderzenia, wstrząsy oraz zachlapanie, a niektórych można używać także pod wodą.

  1. Dron

Drony to urządzenia, którymi można sterować w powietrzu. Początkowo były one wykorzystywane w celach wojskowych, a od kilku lat są symbolem nowoczesnej rozrywki. Lot drona można rejestrować za pomocą wbudowanej kamerki lub połączyć go z inną – na przykład opisaną wcześniej Go Pro.

© 2013-2020 by SN2.EU