poniedziałek, 29 lipiec 2019 14:59

Stylowy Samsung Galaxy S8. Najważniejsze cechy

Samsung Galaxy S8 Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 pokryto bardzo wytrzymałym szkłem Gorilla Glass i wyposażono w wyświetlacz Super AMOLED.

Posiada wiele cennych cech, które wystawiają smartfon na piedestał. Dlaczego warto go posiadać?

Samsung Galaxy S8 - czym zachwycił użytkowników?

Zaprezentowany 29 marca 2017 roku Samsung Galaxy S8 zachwyca swym designem i odpornością na wodę i kurz. Mówi się, że jest jednym z najbardziej wyjątkowych smartfonów marki Samsung i niewiele brakuje mu do ideału. Zaokrąglone boki, duży wyświetlacz i żywe kolory obrazu sprawiają, że model S8 robi naprawdę duże wrażenie. 5,8-calowy smartfon wbrew pozorom nie sprawia problemów w trakcie użytkowania, a oglądanie na nim filmów lub granie on-line jest czystą przyjemnością.

Smartfon wyposażono w niezwykle wytrzymałe szkło Gorilla Glass piątej generacji i wyświetlacz Super AMOLED, o którym słyszy się wiele dobrego. Zapewnia on najlepszą widoczność obrazu w bardzo słoneczny dzień, a ponadto zapewnia atrakcyjny wygląd telefonu. Poza tym wyświetlacz pracuje w trzech rozdzielczościach, a mianowcie HD+, WQHD+ oraz FHD+. Takie zróżnicowanie umożliwia dobór rozdzielczości do własnych preferencji. Przykładowo FHD+ zapewnia bardzo dobry stosunek jakości obrazu do czasu pracy na baterii.

Faktem, dla którego Samsung Galaxy S8 zachwycił odbiorców, jest nie tylko niesamowity ekran zajmujący 83% powierzchni, ale również brak fizycznych przycisków. Pojawiają się dopiero, gdy korzystamy z urządzenia, a chowają poprzez… przeciągnięcie palcem.

A co oprócz wyglądu?

Co prawda o zakupie urządzenia warunkuje przede wszystkim ciekawy efekt wizualny, ale to nie jedyna zaleta Samsunga Galaxy S8. Telefon posiada kilka metod odblokowania, a najciekawszą jest bez wątpienia technologia skanera siatkówki oka i funkcja rozpoznawania twarzy. Ciekawostką jest fakt, że Galaxy S8 uzupełniono o dodatkowy USB Connector, który służy do przesyłania danych z poprzednio używanego urządzenia, a dodatkowo daje możliwość podłączenia się do… klawiatury i myszy! To nie jedyna ciekawa cecha smartfona. Model S8 został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Exynos 8895, który jest naprawdę sprawny i zadowalający. Ponadto system zawiera ciekawe aplikacje, funkcjonalny i praktyczny pasek boczny Edge oraz funkcję Adapt Sound, która dopasowuje dźwięk… do wieku! Tak więc użytkownicy między 30., a 60. rokiem życia będą korzystały z innego profilu dźwiękowego, niż osoby po 60. roku życia. Duże oklaski należą się również możliwościom fotograficznym modelu S8, który posiada aparat o wartości 12 MPx. Bateria także pracuje bez zarzutów, oczywiście zależnie od intensywności użytkowania telefonu. Podsumowując, szybki i wydajny S8 to świetna propozycja dla gadżeciarzy, którzy dużą wagę przywiązują szczególnie do wyglądu tego typu akcesoriów.

 

© 2013-2020 by SN2.EU