piątek, 23 grudzień 2016 21:54

Męski prezent na święta – Huawei Y5 II

Nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie na święta? Wybierz Y5 II – telefon solidny, wytrzymały i niezwykle funkcjonalny, który w dodatku nie opróżni Twojego portfela.


Doskonały prezent dla każdego faceta
Podobno jednym z najtrudniejszych przedświątecznych zdań wcale nie jest przygotowanie tradycyjnych dwunastu potraw czy generalne porządki, lecz odpowiedni dobór prezentów. Zawsze przecież istnieje ryzyko, że podarek okaże się zupełnie nietrafiony. A już prawdziwym wyzwaniem jest kupno prezentu dla faceta – prezentu praktycznego, ciekawego oraz dopasowanego do potrzeb prawdziwego mężczyzny. Oczywiście najlepiej by było, gdyby nie kosztował przy tym równowartości miesięcznej pensji.

 

Znakomitym pomysłem jest telefon zaprojektowany od samego początku z myślą o nowoczesnym mężczyźnie – Huawei Y5 II. Od designu, poprzez multimedia, aż po parametry techniczne nie ulega wątpliwości, że to urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego faceta.

Podstawowe parametry i podzespoły Huawei Y5 II
Każdy prawdziwy mężczyzna zwraca ogromną uwagę na funkcjonalność i niezawodność komórki, dlatego też zawsze niezmiernie istotne są dla niego wykorzystane podzespoły. We wnętrzu obudowy Y5 II umieszczono czterordzeniowy procesor o wysokiej wydajności, dzięki czemu telefon działa płynnie i nie wiesza się nawet przy korzystaniu z wielu aplikacji jednocześnie. Stabilne funkcjonowanie zapewnia również 1 GB pamięci RAM. Dodatkowo do dyspozycji właściciela pozostaje 8 GB pamięci RAM, a całość opiera się na przyjaznym dla użytkownika interfejsie Androida.

Nikt nie lubi, gdy telefon trzeba co kilka godzin podłączać do ładowarki. Problem ten na szczęście nie występuje w przypadku Huawei Y5 II. Został on rozwiązany dzięki zastosowaniu efektywnego akumulatora o pojemności 2200 mAh oraz dzięki energooszczędnym podzespołom. Wszystko to sprawia, że czas pełnego naładowania urządzenia (od 0%) nie przekracza 150 minut.

Minimalizm w wersji premium
Huawei Y5 II ma stosunkowo prostą i bezpretensjonalną stylizację, która nie szokuje, ale na pewno gwarantuje przyjemne doznania estetyczne. Proste linie subtelnie mieszają się z gładkimi krawędziami, co sprawia, iż smartfon jest po prostu elegancki i nieprzeładowany dodatkami. Co więcej, można dopasować kolor wedle indywidualnych preferencji, a wybór jest naprawdę szeroki – m.in. czerń, biel oraz barwa niebieska.

Nawiązaniem do tradycyjnych smartfonów są też wymiary Y5 II, które wynoszą odpowiednio 135,95 mm wysokości, 10 mm grubości oraz 67,7 mm szerokości. Bez żadnych kłopotów można obsługiwać go za pomocą jedną ręki, a specjalnie opracowane krawędzie zapobiegają wyślizgiwaniu się urządzenia z dłoni.

Szybki Internet w standardzie LTE
Internet jest obecnie podstawowym źródłem informacji, najważniejszym środkiem komunikacji oraz najpopularniejszym dostarczycielem rozrywki. Dzięki obsłudze formatu LTE przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów online czy pobór danych będzie wielokrotnie szybszy niż dotychczas – prędkość transmisji danych to nawet 150 Mb/s. Dzięki temu po zaledwie kilku kliknięciach mężczyzna sprawdzi wszystkie najważniejsze informacje z kraju i ze świata, obejrzy skrót meczu swojej ulubionej drużyny czy skontroluje zmiany na rynku walutowym.

Huawei Y5 II to najlepszy wybór na święta dla każdego mężczyzny. Optymalne parametry, jakościowe materiały i solidne podzespoły czynią z tego urządzenia smartfon wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Wyświetlony 954 razy
© 2013-2019 by SN2.EU