czwartek, 10 listopad 2016 18:45

Huawei P9 Lite – idealny w podróży

Poręczny i użyteczny telefon przydaje się w wielu sytuacjach. P9 Lite jest urządzeniem, które możesz zabrać ze sobą w każdą podróż, a do tego niewiele kosztuje.

 

Telefon w podróży

Smartfon, który zabierasz ze sobą w podróż, musi być wytrzymały i funkcjonalny, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Niewielki i praktyczny, a przy tym niezawodny i prosty w obsłudze. Właśnie taki jest smartfon od chińskiego producenta elektroniki, który już teraz plasuje się w ścisłej czołówce dostawców na rynku telefonii komórkowej.

Huawei P9 Lite to mniejsza wersja modelu P9. Od momentu pojawienia się na rynku wzbudził spore poruszenie, zresztą nie przez przypadek. P9 Lite to telefon wart odrobiny uwagi i zainteresowania, szczególnie osób, które nie wyobrażają sobie wyjazdu tylko na jeden urlop w ciągu roku.

Klasyczne wykonanie

Wizualnie P9 Lite prezentuje się znakomicie, a – co podkreśla spore grono ekspertów – jego estetyka i elegancja sugerują, że pochodzi z wyższej półki cenowej niż jest w rzeczywistości. W niektórych względach przypomina swojego starszego brata, jednak większość obudowy wykonano z tworzywa sztucznego, które przyjemnie leży w dłoni. Posiada on również specjalnie opracowaną ramkę na krawędziach. Jej zadaniem jest dodatkowe upewnienie chwytu podczas użytkowania.

Wymiary Huawei P9 Lite wynoszą 146,8 mm wysokości, 7,5 mm grubości oraz 72,6 mm szerokości. Przywołując wspominany już P9, Lite jest nieco mniejszy i lżejszy. Dlatego też bez kłopotu mieści się w kieszeni spodni czy plecaku podróżnym, aby zawsze być pod ręką.

Wydajny procesor

Jednostka napędowa zamontowana w P9 Lite to Kirin 650. Posiada 8 rdzeni i działa bardzo sprawnie, a, co ważne, telefon nie nagrzewa się nawet podczas intensywnej pracy. Efektywność procesora pozwala na działanie wielu aplikacji w tle, dzięki czemu możesz w jednej chwili sprawdzić swoją lokalizację na mapie, przejrzeć ofertę pobliskich hoteli oraz pozostałe, praktyczne informacje.

Intuicyjny i szybki system Android wspierany jest 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Pamiętaj o systematycznych aktualizacjach oprogramowania, aby stale pracować na możliwie najlepszej wersji. Wystarczy tylko potwierdzić komunikat o dostępności aktualizacji, by cały proces instalacji został przeprowadzony automatycznie.

Zdjęcia i wideo w Huawei P9 Lite

Multimedia zastosowane w telefonie Huawei pozwolą ci na zachowanie najlepszych wspomnień z podróży na znacznie dłużej i w lepszej jakości niż dotychczas. Świetnie opracowana optyka to jedna z największych zalet urządzenia. Posiada ono dwa aparaty: tylny z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix Sony IMX214 f/2.0 oraz przedni z wyjątkowo dużą rozdzielczością 8 Mpix. Szczególnie ta druga wartość budzi podziw, rzadko zdarza się tak solidny obiektyw umieszczony z przodu.

Parametry tej wielkości sprawiają, że wykonywane zdjęcia zachowują znakomitą ostrość, a barwy są wyraziste i przejrzyste. Jeszcze niedawno nawet aparaty cyfrowe nie były w stanie wykonywać tak dobrych fotografii.

Huawei P9 Lite dostępny jest w ofercie dla firm oraz indywidualnej w T-Mobile. Bogaty wybór opcji abonamentowych i na kartę sprawia, że bez problemu znajdziesz pakiet w pełni spełniający twe potrzeby, byś już wkrótce mógł cieszyć się niezawodnym telefonem na wyprawie życia.

 

Wyświetlony 1179 razy
© 2013-2019 by SN2.EU