sobota, 25 styczeń 2014 15:37

Najnowsza linia Ultrabooków Asus

 

Komputronik S.A., czołowy dystrybutor branży IT i elektroniki w Polsce oraz operator najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego z elektroniką www.komputronik.pl, przedstawia najnowszą premierę: dotykowy ultrabook Asus Zenbook, stylowy i wyjątkowo odporny na zarysowania.

 

OPIS PRODUKTU ASUS ZENBOOK:
Zenbook w pierwszej kolejności zachwyci użytkowników pięknym wzornictwem, doprawionym krystalicznym szkłem i klasycznym metalicznym wykończeniem. Jego grubość wynosi zaledwie 15,5 mm, jest o 14% cieńszy od poprzedniego Zenbooka. Asus Zenbook został wyposażony w ekran o przekątnej 13,3 cala o rozdzielczości WQHD 2560 x 1440 pikseli oraz dwa dyski SSD 512 GB (256+256 GB) z RAID 0. Zastosowany w urządzeniu Procesor Intel® Core™ i7 czwartej generacji z układem graficznym Intel Iris™ 5100 gwarantuje wysokiej jakości odtwarzanie gier i filmów w systemie HD. Dzięki dyskowi SSD aplikacje uruchamiają się dwa razy szybciej, a technologia Super Hybrid Engine II przedłuża czas pracy baterii i czas czuwania, dzięki czemu urządzenie nie wymaga częstego ładowania. Najnowszy Zenbook został wyposażony w dwa porty USB 3.0, które obsługują najnowsze, szybkie urządzenia magazynujące i ładują urządzenia mobilne dwa razy szybciej. Wysokiej klasy rozwiązanie chłodzące sprawia, że Zenbook nigdy się nie przegrzewa.

W Zenbooku zainstalowany jest system Windows 8, który powstał z myślą o obsłudze dotykowej. ASUS Human Computer Interface uzupełnił urządzenie o funkcje zwiększające intuicyjność obsługi, takie jak wielodotykowy wyświetlacz i duży, wielodotykowy touchpad. Dodatkowo podświetlana klawiatura z automatyczną kontrolą jasności sprawia, że użytkownik wyraźnie widzi klawisze podczas pisania, dzięki czemu może korzystać z urządzenia nawet w ciemności.

Producenci nowego Zenbooka podkreślają, że kluczem do sukcesu ultrabooka jest unikalna technologia SonicMaster. W urządzeniu zbalansowano wysokiej jakości sprzęt audio i profesjonalne oprogramowanie, co zapewniło najlepszą możliwą jakość dźwięku.

USŁUGI W CHMURZE
Każdy laptop ASUS Zenbook otrzymuje 32 GB usługi WebStorage, która jest bezpłatna przez trzy lata. Usługa Asus WebStorage to kompletna platforma w sieci, dostępna z dowolnego miejsca i urządzenia. Oferuje łatwe, bezpieczne przechowywanie, udostępnianie a także synchronizowanie wszystkich treści. Ponadto oferuje także aplikację MyBitCast, dzięki której można łatwo synchronizować treści na wielu urządzeniach i kontach jednocześnie.

Najtańszy model z serii Asus Zenbook (UX302LG-C4019H) dostępny jest w sprzedaży w sieci Komputronik w cenie 5 899 zł.

 

© 2013-2020 by SN2.EU