poniedziałek, 30 wrzesień 2013 14:31

Nowe standardy - nowa lepsza jakość od Sony

4 września 2013 na targach IFA w Berlinie, Sony Mobile przedstawił nowy wodoodporny smartfon  z przełomowymi rozwiązaniami fotograficznymi  oraz z systemem operacyjnym Android – Xperia Z1. Jest to pierwszorzędna i ekskluzywna oferta rozrywki jaką zapewnia Sony Entertainment Network. Xperia Z1 jest dostępna globalnie od września 2013 roku, także w sklepach komputerowych SFERIS.

 

Smartfon Xperia Z1 klasy premium łączy wszystko, co najlepsze w technologii i rozrywce. Jego potencjał wzbogacono, poprzez liczne produkty towarzyszące i akcesoria, takie jak SmartWatch 2, wodoodporne bezprzewodowe akcesorium, wysokiej jakości słuchawki i głośniki bezprzewodowe oraz wiele innych. Wbudowany aparat gwarantuje unikatowe wrażenia i możliwości – powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.

 

Świetnie sprawdza się w roli aparatu

To co czyni go wyjątkowym, to wielokrotnie nagradzany obiektyw G Lens Sony z szerokim na 27 mm kątem widzenia obrazu i jasną, zachwycającą fotografików przesłoną F2.0. Na odpowiednim etapie tworzenia modelu wykorzystano kompleksową wiedzę ekspercką Sony w obszarze fotografii. Smartfon wyposażono w przygotowaną specjalnie na potrzeby tego modelu dużą matrycę CMOS typu 1/2.3, z technologią Exmor RS for Mobile i rozdzielczością 20,7 megapikseli, a także w procesor obrazu BIONZ for Mobile. Dzięki niemu zdjęcia zawierają mniej szumu, ostrość automatyczna ustawia się szybciej i zapewniony jest stabilny obraz podczas kręcenia filmów, zapobiegając rozmazywaniu się ujęć. Całość wzbogaca gama produktów towarzyszących, np. inteligentny statyw, czy szybko działający aparat w obiektywie. Połączenie tych technologii w smukłym wodoodpornym smartfonie daje jakość i niezawodność na poziomie kompaktowych aparatów cyfrowych. 

 

Piękny design

Walorem Xperia Z1 jest także wygląd, który łączy uznany design OmniBalance od Sony z najlepszymi materiałami i precyzyjną inżynierią. Solidna, jednoczęściowa obudowa aluminiowa ze szkłem hartowanym z przodu i z tyłu, zapewnia szlachetny wygląd i wyjątkową trwałość.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Sony Entertainment Network zapewnia użytkownikom smartfonu niezwykłą rozrywkę poprzez liczne aplikacje multimedialne, najnowsze technologie, innowacyjny zestaw aplikacji Xperia Camera Applications oraz bezkonkurencyjny ekosystem produktów towarzyszących wraz z licznymi akcesoriami. 

 
© 2013-2020 by SN2.EU