wtorek, 26 luty 2013 23:04

Idealne rozwiązanie dla dwojga

Samsung przedstawia specjalną ofertę skierowaną do wszystkich, którzy cenią sobie mobilne rozwiązania na najwyższym poziomie. W najbardziej popularnych sieciach sklepów z elektroniką użytkową jest już dostępny specjalny zestaw Samsung - Samsung Notebook Serii 5 ULTRA i tablet GALAXY Tab 2 7.0.
Zakup tych dwóch urządzeń razem pozwala na zaoszczędzenie nawet 500-600 zł.

Doskonałe dopasowanie wynika z kompatybilności i mobilności tych dwóch urządzeń. Samsung Notebook Seria 5 ULTRA to synonim mocy i wyjątkowego wyglądu, zaś Samsung GALAXY Tab 2 7.0 to nic innego jak nieograniczone możliwości multimedialnej rozrywki.

Seria 5 ULTRA została wyposażona w dwurdzeniowy procesor Intel Core i5, albo AMD A4 lub AMD A6 oraz pamięć RAM, która sięga nawet 12GB i bez problemu poradzi sobie z bardziej wymagającymi programami oraz skomplikowanymi aplikacjami. Ponadto, dysk twardy o pojemności 500 GB pozwoli z łatwością pomieścić wszystkie potrzebne dane i pliki multimedialne.

Natomiast Tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0 posiada dwurdzeniowy procesor Cortex A9 i 1GB pamięci RAM, które zagwarantują sprawną pracę urządzenia w każdej sytuacji, a system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich sprawi, że każda aplikacja będzie działać wyjątkowo płynnie.
Wyświetlony 364 razy
© 2013-2019 by SN2.EU