sobota, 02 luty 2019 17:03

Kultura zachowania w korku ulicznym

Kultura zachowania w korku ulicznym Kultura zachowania w korku ulicznym

Oczywiście, jest kodeks, który reguluje podstawy współistnienia na jezdni, ale nie wszystko w nim ujęto. Na przykład, tych wioskowych baranów pełzających lewym pasem 40 km/h.

Albo paździerza, który wyprzedza Cię z prawej strony (bo oczywiście wleczesz się za tym od tych 40 km na lewym pasie!), czy jełopa, który chce jechać prosto, ale na światłach blokuje pas tym, którzy chcą skręcić w prawo. A co powiedzieć, gdy taka ośla łąka wie, że w korku nie zbawią jej kolejne 4 metry, ale oczywiście podjedzie i uniemożliwi wszystkim stojącym na podporządkowanej włączenie się do ruchu.

Doprawdy, życie dżentelmena jezdni jest wystawione na ciężką próbę. Na szczęście, wie on trzy rzeczy: że tak się nie robi, że użyte wyżej epitety wymawia się pod nosem i przy zamkniętych szybach, i że dziękuje się innym dżentelmenom awaryjnymi. Może i niedużo, ale wystarczy, aby odróżnić się od przeciętnego kierowcy.

Czytany 2039 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Świat mężczyzny

  • 1