niedziela, 17 październik 2021 13:21

Buty, które ożywią jesienno-zimową aurę. Nowa kolekcja marki Native

Native kolekcja jesień/zima 2021 Native kolekcja jesień/zima 2021

Native to marka założona w Kanadzie, w 2009 roku. Od ponad 10 lat niezmiennie stawia na design, najlepszą jakość oraz niewykorzystywanie w swoich projektach produktów pochodzenia odzwierzęcego. Doskonale wpisuje się nie tylko w trendy, ale także w tempo zmieniającego się świata i dąży do tego, aby czynić go bardziej kolorowym, przyjaznym środowisku, a także… lżejszym!

Buty wykonane są z ultralekkiej pianki EVA, która powstaje przy wykorzystaniu sproszkowanych alg. Marka opracowała autorską technologię BLOOM, która polega na użyciu glonów, których nadmiar jest toksyczny dla jezior słodkowodnych. Po wyłowieniu ich z wód, zajmuje się przekształceniem w produkt, który będzie bezpieczny dla środowiska.

Niekwestionowanym letnim hitem jest kultowy model Jefferson, czyli wsuwany but, który uwielbiają tysiące kobiet, mężczyzn i dzieci na całym świecie. Wśród jesiennych bestsellerów dominuje unisexowy model Fitzsimmons. Co go wyróżnia? To zdecydowanie jedne z najbardziej kolorowych traperów, jakie możemy zauważyć na ulicach. Ponadto, buty posiadają ocieplane wnętrze oraz antypoślizgową podeszwę Citylife TPR, która zapewnia doskonałą przyczepność – dzięki czemu sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych.

Modele dedykowane jeszcze dłuższym spacerom to obuwie z linii Treklite, czyli unisexowy model Johnny oraz dziecięcy – Kensington. Zaprojektowane na wzór klasycznych traperów cechują się lekkością i żywą kolorystyką – np. odcieniami oliwkowej zieleni czy cukierkowego różu. Sprawdzą się nie tylko na szlaku, ale także świetnie przełamią stonowane, jesienne stylizacje.

Kolejnym wyjątkowym modelem, który będziemy mogli podziwiać w najnowszej kolekcji jest Chamonix – czyli nietypowe śniegowce. Występują w wersji zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Dzięki ociepleniu i usztywnieniu w kostce z łatwością zastąpią klasyczne zimowe butyNative - Chamonix

Native - Chamonix

Markę Native wyróżniają nie tylko oryginalne projekty, pełne kolorów. Firma chce za ich pomocą nieść ważny przekaz. Dewiza #ŻyjLekko odnosi się nie tylko do butów, które dzięki wykonaniu z pianki cechują się naprawdę nieznaczną wagą. To także nakłanianie do tego, żeby dokonywać mądrych i świadomych wyborów w każdej dziedzinie życia.

Jesteście gotowi, aby przejść przez sezon jesienno-zimowy „lekką” stopą?

 

© 2013-2020 by SN2.EU