czwartek, 26 marzec 2020 12:05

Wygoda i funkcjonalność na wiosnę – bluzy Pitbull

Bluzy Pitbull Bluzy Pitbull

Wiosna to odrobinę zdradliwa pora roku – przede wszystkim ze względu na zmienność aury. Często poranki są chłodne a środek dnia przeciwnie, nieraz bardzo ciepły. Potrafi zerwać się porywisty wiatr, nie zawsze w przyjemnej temperaturze. Jak w takich warunkach pogodowych zapewnić sobie komfort i zabezpieczyć się przed ewentualnym przewianiem? Dobrym wyjściem będzie wygodna i funkcjonalna bluza Pitbull.

Wyroby tej marki to przede wszystkim wysoka jakość stosowanych materiałów.

 

Wygodne bluzy Pitbull

Choć produkty tej marki nie należą do najtańszych, warto wiedzieć, z jak wysokimi standardami szycia możemy mieć do czynienia. Każda bluza Pitbull to wysoka gramatura zastosowanej bawełny (na ogół jest to aż 400g/m2). Często też możemy cieszyć się dodatkowymi udogodnieniami, choćby takimi jak ściągacz na szyi, podszyty od wewnątrz welurową lamówką – zapobiega to otarciom i zwiększa w znacznym stopniu wygodę. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy chcemy nosić naszą bluzę nieco dłużej – np. cały dzień, a do tego planujemy wysiłek fizyczny.

Przydatny kaptur 

Poza wysoką gramaturą (gęstością) i różnymi drobnymi rozwiązaniami, które podnoszą komfort noszenia warto zwrócić uwagę na kilka innych cech, gdy wybieramy bluzę. Bardzo dobrym rozwiązaniem w trakcie wiosennych miesięcy będzie kaptur. Nie tylko pozwoli nadać odrobinę tajemniczego wyglądu noszącemu, lecz także ochroni głowę i szyję przed deszczem, wiatrem i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Wersja rozpinana

Dobrze też mieć na uwadze, że bluza na wiosnę powinna być łatwa do zdjęcia i ewentualnego zapakowania do plecaka lub przerzucenia przez ramię. W dużym stopniu zapewniają to bluzy rozpinane z przodu. Jeden prosty ruch ręką i nasza bluza zamienia się w rodzaj lekkiej kurtki. Możemy nosić ją zwyczajnie rozpiętą. W takiej sytuacji warto zadbać o stylowy T-shirt z nadrukiem, który będzie w pełni oddawał to, kim jesteśmy. Rozpinane bluzy to nie tylko duża wygoda i ułatwienie. To także bardzo uniwersalny element garderoby. Łatwo z nim skomponować casualową lub streetwearową stylizację.

Nadruki – wykorzystana technika

Jeżeli wybieramy bluzę z nadrukiem – bluzy Pitbull są tutaj dobrym przykładem – zapytajmy producenta, czy intensywne pranie w wyższych temperaturach nie zniszczy przypadkiem jej wyglądu. Warto to wiedzieć, gdyż model z częściowym lub zatartym nadrukiem będzie zwyczajnie nieestetyczny. Odzież marki Pitbull jest znana z tego, że wszystkie podobizny i grafiki, jakimi ozdabia swoje wyroby są wybitnie odporne na wielokrotne pranie w standardowych detergentach. Wynika to ze stosowanej przez tego producenta techniki nanoszenia nadruków czyli sitodruku.

Rola ściągaczy

W wiosenne dni dobrze mieć pod ręką bluzę, która będzie wykończona ściągaczami. Zarówno na dole i przy szyi, jak również u końca rękawów. Choć nie każdy przepada za takim rozwiązaniem, w trakcie wietrznego dnia większość z nas woli bluzy, które chronią przed przewianiem. Mocny i dobrze dopasowany ściągacz chroni osobę noszącą taki model przed dostaniem się chłodnego powietrza pod odzież.

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą garderobę (zarówno męską, jak i damską) bez części ubioru, jaką jest wygodna, sportowa bluza. Jeżeli szukasz dla siebie dobrego rozwiązania tego typu na wiosnę, nie jesteś sam. Warto śledzić na bieżąco ofertę sklepów odzieżowych i popularnych producentów ubrań sportowych. Dobrze też czasem zajrzeć na tematyczne fora, gdyż są one zawsze miejscem, gdzie gromadzi się pewna zbiorowa wiedza.

Wyświetlony 85 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU