wtorek, listopad 28, 2023
czwartek, 05 wrzesień 2019 13:31

mybudapester.com i DHL Express z unikatowym modelem buta

mybudapester.com i DHL Express Unikalne sneakersy mybudapester.com i DHL Express Unikalne sneakersy

 DHL Express, lider wśród firm logistycznych na świecie, wchodzi we współpracę z platformą mybudapester.com – w wyniku kolaboracji na rynek wprowadzona zostanie specjalna, limitowana kolekcja sneakersów.

Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie firmy zaprosiły ikonę streetwearu - Himketa Sugoera. Design butów stworzonych z okazji tej szczególnej kooperacji, w dużej mierze opiera się na inspiracji symboliką DHL Express. Nosek wykonany jest z przetworzonych czerwonych toreb transportowych, które są również wykorzystywane do pomocy w przypadku katastrof. Metka została zrobiona z metalu, pochodzącego z nieużywanego towarowego samolotu grupy logistycznej. Dopracowane wykonanie doskonale uzupełnia projekt butów DHL 1. Każdy, kto chce kupić model z limitowanej edycji 300 par, może wziąć udział w loterii: online lub bezpośrednio w sklepie  w Berlinie. Zwycięzcy loterii, którzy zostaną ogłoszeni 20 września, będą mogli kupić żółto-czerwone sneakersy marki DHL za 300 euro.

DHL Sneaker 1 - projekt od mistrza

Hikmet Sugoer, ikona miejskiej sceny streetwearowej, bardzo wcześnie odkrył swoją pasję do butów sportowych. Jego własny model „Sonra" jest tak popularny wśród sneakerheadów, że limitowane edycje są wyprzedane w ciągu kilku minut. Unikalny styl Hikmet znajduje również odzwierciedlenie w designie butów DHL 1. Podstawowym modelem jest jego własny „Sonra Proto".

Sportowo-elegancki z typową kombinacją kolorów DHL w kolorze żółtym i czerwonym - tak wygląda wyjątkowy sneaker. Nosek z czerwonego polipropylenu wykonany jest z przetworzonych czerwonych toreb transportowych od DHL Express. Niektóre z nich są również używane w obszarach katastrof. Metka, wykonana z metalu pochodzącego z  nieużywanego samolotu towarowego nosi unikalny numer produkcyjny, który jest ograniczony do 300 sztuk. Gumowa podeszwa i logo DHL umieszczone z boku dopełniają ekskluzywnego wyglądu.Kolejnym atutem jest opakowanie sneakera: buty są dobrze zabezpieczone, torba na buty nawiązuje do kolorystyki DHL Express, a konstrukcja pudełka jest podobna do opakowania wysyłkowego DHL. 

Procedura loterii online

1.  rejestracja: od 1 września odwiedź mybudapester.com/dhl1sneaker i wypełnij formularz.

2. losowanie: zwycięzcy, którzy będą mogli kupić ekskluzywne buty zostaną wylosowani 20 września.

3. zakup: w dniu premiery, 21 września, buty zostaną wysłane w unikalnym pudełku.  

Procedura loterii stacjonarnej

1. rejestracja: od 19 do 21 września do godziny 11 rano można przyjść do sklepu Budapester w Berlinie przy ulicy Kurfürstendamm 43, wypełnić swoje dane i zostawić w urnie.

2. losowanie i zakup: zwycięzcy zostaną wylosowani na żywo przed sklepem 21 września  o dwunastej w południe, co umożliwi im zakup obuwia bezpośrednio na miejscu. 

„DHL Express jest partnerem, na którym możemy zawsze polegać, jeśli chodzi o wysyłkę", mówi Matthias Nebus, współzałożyciel mybudpester.com. „Natomiast dzięki kapsułowym kolekcjom od Vetements firma udowodniła, że posiada wyjątkowy gust. Z przyjemnością razem stworzyliśmy ten unikatowy but. To sprawia, że ​​chcesz więcej."„Już od dziesięcioleci, dzięki naszej unikalnej sieci logistycznej sprawiamy, że niezliczona ilość projektantów, jak i marek odzieżowych osiąga coraz większe sukcesy na całym świecie.

Wszystko dzięki temu, że tworzymy rozwiązania wysyłkowe całkowicie dostosowane do potrzeb naszych klientów" - wyjaśnia Markus Reckling, dyrektor zarządzający niemieckim oddziałem DHL Express. „Jesteśmy dumni z bycia częścią tej niepowtarzalnej, kreatywnej współpracy z okazji naszego pięćdziesięciolecia, dla którego uczczenia stworzona została ta limitowana kolekcja butów".

 

O platformie mybudapester.com

Mybudapester.com został utworzony w lipcu 2015 roku i błyskawicznie zyskał uznanie w szerokim gronie odbiorców, jako sprzedawca detaliczny luksusowych marek butów, torebek oraz akcesoriów. Asortyment obejmuje luksusowe produkty ponad 100 międzynarodowych, słynnych firm takich jak: Gucci, Balenciaga, Jimmy Choo, Chloé, Crockett & Jones czy Heinrich Dinkelacker. Mybudapester.com oferuje obsługę klienta w wielu językach, płatność ratalną oraz łatwy zwrot produktów, również z zagranicy.

ASLuxury Budapester.com GmbH

Prezes i udziałowiec, Andreas Schläwicke, 25 lat temu przejął słynną firmę Budapester i rozwinął ją w sklep oferujący produkty wielu znanych marek. W lipcu 2015 roku powstał sklep internetowy mybudapester.com, który urósł do rangi platformy on-line, łączącej stacjonarne salony. W 2018 roku, start-up z Berlina odnotował roczną sprzedaż w wysokości 10 milionów euro, a od tamtego czasu podwoił roczny obrót. Za ASLuxury Budapester.com GmbH stoi trzech akcjonariuszy: Andreas Schläwicke, Tomasz Rotecki i Matthias Nebus.

Więcej informacji: https://www.mybudapester.com/

DHL – Logistyczna firma dla świata

DHL jest światowym liderem wśród branży logistycznej. „DHL oferuje unikalne logistyczne rozwiązania – przesyłki obejmują obszar narodowy oraz globalny. Wśród działań oprócz standardowego dostarczenia przesyłki znajduje się pełne zaplecze e-commerce, międzynarodowa wysyłka ekspresowa – zarówno drogą lądową, jak i powietrzną.

Firma zatrudnia blisko 380.000 pracowników w ponad 220 państwach na całym świecie. DHL łączy ludzi i firmy - bezpiecznie i rzetelnie sprawia, że handel międzynarodowy staje się prostszy niż był kiedykolwiek. DHL jest częścią Deutsche Post DHL Group. W 2018 roku grupa osiągnęła sprzedaż przekraczającą 61 bilionów euro.