piątek, 01 marzec 2019 18:17

Zegarki do 1000 zł, czyli elegancki prezent

Zegarki to wciąż gadżety o prestiżowym charakterze. Jako prezent są czymś wyjątkowym, wyróżniającym. Dlatego nie są wręczane przy byle okazji. Ponieważ to też dość duży wydatek, zwłaszcza jeśli chcesz sprezentować komuś zegarek wysokiej jakości, warto zdecydować się na niego z rozwagą.

W poszukiwaniu idealnego zegarka w określonym budżecie pomaga właśnie ustalenie najwyżej kwoty, jaką chcesz na niego przeznaczyć. W tym zestawieniu prezentujemy zegarki do 1000 zł (a także zegarki do 500 zł, dla tych którzy jeszcze bardziej chcą okroić budżet), które naszym zdaniem będą ciekawym pomysłem.

 

Kiedy zegarki sprawdzą się jako prezent?

Wspomnieliśmy już o tym, że zegarki to duży prezent. Warto go wręczać w ważnych chwilach w życiu, na przykład na Pierwszą Komunię Świętą, osiemnaste urodziny, z okazji rozpoczęcia pierwszej pracy albo wręcz przeciwnie: w podziękowaniu za lata rzetelnego wypełniania obowiązków. 

Nasze propozycje zegarków do 1000 zł

Zegarki do 1000 zł to prawdziwe pole do popisu, jeśli chodzi i o projekt i estetykę, i o konstrukcję mechanizmu. W tej kategorii polecamy dla pań na przykład zegarek damski DIESEL FLARE DZ5521, który ma dość biżuteryjną formę. Bransoleta i koperta ze stali w kolorze przydymionego żółtego złota pięknie komponują się z tarczą ozdobioną maleńkimi czarnymi kamyczkami, przypominającymi skały.

zegarek damski Diesel

Panom z kolei polecamy zegarek męski Fossil Grant ME3102, który przyciąga uwagę mechanizmem widocznym na tarczy. Została ona tak wycięta, by móc zaprezentować maszynerię w pełnej krasie.

zegarek męski Fossil

A może jeszcze taniej? Zegarki do 500 zł

W roli prezentu do 500 zł dla pań sprawdzi się damski zegarek GUESS W1130G3. Łączy w sobie elegancką czerń i szlachetny kolor żółtego, starego złota, który ma wykorzystana do wykonania jego koperty stal. Godziny na jego cyferblacie oznaczono cyframi rzymskimi, co dodaje mu trochę cesarskiego charakteru i zupełnie nie wskazuję na cenę. Pasek został wykonany ze skóry naturalnej o fakturze skóry krokodyla.

Zegarek damski Guess

Dla panów z kolei polecamy kwarcowy zegarek Lorus RM353EX9. Z gładkim skórzanym paskiem, kopertą ze stali szlachetnej w kolorze srebra i tarczą w barwach głębokiego granatu zwraca uwagę jako przykład wyjątkowo eleganckiego i stonowanego designu. Sprawdzi się na przykład jako prezent dla taty czy brata.

zegarek męski Lorus

Podsumowanie

Przedstawiliśmy zestawienie zegarków do 1000 zł, które naszym zdaniem nadają się na prezent przy różnych okazjach. Szykującym podarunki radzimy jednak – nie zapomnijcie przy wyborze prezentu uwzględnić gustu osoby, która ma go otrzymać. W końcu ma nosić zegarek długo. Jeśli natomiast nie chcecie zdradzać się z niespodzianką, a jednocześnie dobrać zegarek o odpowiedniej estetyce, zdecydujcie się na ponadczasową, klasyczną linię, która sprawdzi się zawsze.

Wyświetlony 3071 razy
© 2013-2019 by SN2.EU