czwartek, 16 luty 2017 16:28

EVERBASE – minimalistyczna kolekcja sportowa dla wymagających mężczyzn

Diverse wprowadza do sprzedaży nową linię odzieży męskiej – kilkanaście fasonów wyróżniających się wysoką jakością i minimalistycznym wzornictwem. Dominują sportowe modele bluz, t-shirtów i spodni dresowych. Całość utrzymana w neutralnej szaro-białej kolorystyce, którą przełamano technicznymi detalami oraz brandingiem. Stosowna dzianina gwarantuje pełną swobodę ruchów a odpowiedni krój zapewni dodatkowy komfort podczas codziennych aktywności.

Linia na stałe zagości w salonach Diverse. Skierowana jest do mężczyzn, dla których sport  to codzienność i sposób na życie. Jej przekaz jest jednoznaczny: Diverse to siła, męskość  i adrenalina.

Projektanci marki podkreślają: „Nasi klienci cenią wysoką jakość naszych produktów. Z myślą o nich stworzyliśmy specjalną kolekcję, która wyróżnia się ponadczasowym, oszczędnym designem i bardzo dobrym gatunkiem użytych materiałów. Wierzymy, że linia Everbase stanie się dla wielu mężczyzn niezastąpiona".

Aby podkreślić wyjątkowy charakter linii, Diverse zaprosił do udziału w sesji zdjęciowej pięściarza wagi ciężkiej Izuagbe Ugonoh, który jest min. sześciokrotnym mistrzem Polski w kick-boxingu.

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na Diversesystem.com od piętnastego lutego 2017 roku.
Więcej informacji na stronie:
www.diversesystem.com

 

© 2013-2020 by SN2.EU