wtorek, 24 maj 2016 17:10

Teva & Han Kjøbenhavn

Kolekcja Teva & Han Kjøbenhavn, adresowana do mężczyzn wzbudza zainteresowanie na całym świecie, zwłaszcza, że „tuningowi” mają zostać poddane najbardziej rozpoznawalne sandały wszechczasów. Co wyniknie z połączenia klasycznego już stylu i modernistycznego buntu duńskich projektantów? Z okazji 30. jubileuszu marka Teva przedstawia swoją nową odsłonę.

Pojawią się nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację. Kolekcja już w czerwcu będzie dostępna w jednym z warszawskich salonów.

 

Efektem współpracy Teva x Han Kjøbenhavn jest sześć wyjątkowych modeli. Duński duet podkreślił w nowej kolekcji dotychczasowy nacisk Tevy na komfort i wygodę. Zredefiniował jednak skandynawski styl rodzimych projektantów, pokazując że minimalizm może być bezkompromisowy, a estetyka chłodnych i czystych barw pełna indywidualnego charakteru. Pozorną surowość przełamują nowe męskie formy: podeszwa zamienia się w lekki koturn, a jedno z zapięć przywodzi na myśl wikińsko-gladiatorską wariację.

Nie brakuje również ukłonu ku naturalnym materiałom, a każdy model zaskakuje świeżością. Projektanci osobiście wybrali europejskie sklepy, w których będzie dostępna ich limitowana linia obuwia- w Polsce tego zaszczytu dostąpi jedynie warszawski salon WS2 Chmielna 20.

.

© 2013-2020 by SN2.EU