piątek, luty 23, 2024
poniedziałek, 06 czerwiec 2016 17:15

Rozpocznij sezon festiwalowy z New Era x Walala

Ikona stylu urban. Kultowe fullcapy i snapbacki. Co powstanie, kiedy gigant streetwearu spotka się z bezkompromisową i pełną pop – artowej energii królową londyńskiej sztuki ulicznej? Prawdziwy ogień, który rozpali niejeden muzyczny plener! Gotowi na totalny must-have festiwalowego sezonu? New Era nigdy nie przestaje zaskakiwać. Na kolaboracyjny warsztat marki trafiła Walala, francuska artystka, absolutnie topowa postać londyńskiego street artu.

Osoba, która dzięki swoim odważnym projektom szturmem opanowała londyńską przestrzeń publiczną. Nasycone kolory zamknięte w świecie unikatowych geometrycznych wzorów. Współpraca z najlepszymi, jak Nintendo, Kopparberg czy XOYO. Tym właśnie jest Camille Walala.

Miejska dżungla i tribe pop-art. Miasto pulsujące w rytm beztroskiej, plemiennej muzyki. Energetyczny koktajl w najlepszym designerskim wydaniu. Figlarny kapelusz WALALA BUCKET, zaczepna czapka WALALA CAMPER czy bluza kangurka WALALA HZ HOODY? Już teraz zaplanuj swoją letnią stylówę!

Soczyste czapy, t-shirty i bluzy marki New Era z najnowszej kolekcji prosto spod ręki Walali dostępne są we wszystkich salonach Sizeer i na e-Sizeer.com.