środa, 07 październik 2015 15:03

Ruszaj z Wranglerem na swoją mikroprzygodę

Zastnawialiście się kiedyś, jak należy się odpowiednio spakować, aby zabrać wszelkie potrzebne rzeczy na wyprawę, czym zastąpić namiot, jak bezpiecznie rozpalać ognisko czy skonstruować swój własny niepowtarzalny palnik z puszki po ulubionym napoju? A przy tym pamiętaliście, aby zaopatrzyć się w ubrania, które będą niezawodne w zmiennych warunkach pogodowych?

Już teraz to wszystko umożliwia nam Wrangler. Ta kultowa amerykańska marka stawia na nową filozofię. Platforma Born Ready Adventures ma być inspiracją do przełamywania codziennej rutyny i zmieniania jej w spontaniczną przygodę. Kampania, która ruszyła w zeszłym tygodniu, promuje nową linię produktów o nazwie Ready. W jej skład wchodzą stylowe dżinsy wykonane z innowacyjnej wodoodpornej i utrzymującej ciepło tkaniny, które nadają się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście czy weekendowy wypad za miasto.

Czerpiąc inspirację z tej linii ubrań, Wrangler zaprosił do współpracy znanego miłośnika przygód Alastaira Humphreysa. Z jego pomocą powstały interaktywne mapy online ze wskazówkami dotyczącymi ciekawych miejsc i atrakcji w Londynie, Manchesterze i Edynburgu, a także głównych miastach w Niemczech i Polsce. Użytkownicy mogą zawęzić wyniki wyszukiwania, wybierając rodzaje przygód, które ich interesują – czy to wjazd na rowerze na najwyższy pobliski szczyt, czy spacer po lesie z przyjaciółmi. Wrangler będzie zachęcał użytkowników do dzielenia się swoimi przygodami Born Ready Adventures na internetowej mapie możliwością zdobycia fantastycznych nagród.

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready

Wrangler Ready
Idąc za ciosem, Wrangler razem z Alastairem prezentuje szereg wskazówek i cennych informacji, jak radzić sobie na wyprawach.
Koniecznie zobaczcie 10 praktycznych porad, które przydadzą się podczas niejednej przygody poza miastem.

Wyświetlony 1504 razy
© 2013-2019 by SN2.EU