piątek, 18 wrzesień 2015 15:04

Co powinna zawierać jesienna szafa mężczyzny?

Każdy mężczyzna, który dba o swój wizerunek i garderobę wie, że jesień to specjalny czas, który wymaga umiejętności zestawiania ze sobą różnych elementów odzieży, aby nie tylko ożywić aurę na zewnątrz, lecz także świetnie wpisać się w panujące trendy.

Jesień potrafi być kapryśna – raz jest pięknie, słonecznie i kolorowo, dzięki przepięknym jesiennym barwom przyrody, innym razem szaruga bierze we władanie wszelkie kolory i nie pozostaje nic z dawnego piękna. W taką pogodę nie warto zakrywać się szaroburymi ubraniami i znikać z widoku. Styliści pokazują jak sprawić, aby jesień zarówno ta słoneczna, jak i deszczowa była radosna i pełna wigoru. Wystarczy umiejętnie manewrować kolorami i fasonami odzieży, aby czuć się każdego dnia modnie.

Kurtki męskie – podstawa stylizacji

Kurtki męskie stanowią najważniejszy element wizerunku, dlatego ważne, aby były odpowiednio dobrane. W tym sezonie najmodniejsze są kurtki męskie skórzane w stylu rosyjskim, czyli z futrzanymi kołnierzami. Dużą popularnością cieszą się także skórzane kurtki pilotki i oczywiście ramoneski. Bez względu na to, czy bliższy nam jest styl niczym dziki Rosjanin, szalony motocyklista, czy buntownik w stylu Deana – wybierajmy ciepłe kolory, czyli brązy, beże, rudości.

Kurtki męskie skórzane, bez względu na fason, tej jesieni najlepiej zestawiać ze zwykłymi jeansami i białymi t-shirtami. Taka klasyka na pewno sprawi, że kobiety będą się za nami oglądać.

Spodnie – dopełnienie zewnętrznego image

Oczywiście, jeżeli mówimy o jesiennym wyglądzie, to głównie mamy na myśli to, co widać na zewnątrz. Czyli dopełnieniem kurtki jest dół garderoby – spodnie. Jesienią prócz zwyczajowych jeansów w różnych odcieniach, będą modne chinosy w różnych barwach. Jesień to oczywiście – beże, brązy, ale także bordo, czerwienie, granaty, butelkowe zielenie, zgaszone pomarańcze, śliwkowe fiolety. Każdy z tych kolorów jest dozwolony i skórzane kurtki męskie będą się z nimi świetnie prezentować. Również elegantsze kurtki będą dobrze wyglądały z kolorowymi chinosami. Wystarczą do tego odpowiednie dodatki i elegancki styl na topie gwarantowany.

Dodatki, czyli gdzie diabeł tkwi…

Clou wszelkich stylizacji stanowią oczywiście odpowiednio dobrane dodatki. Jesień dla panów jest inspirowana włoskim stylem, czyli połączeniem elegancji i nonszalanckiego luzu. Każda jednak z rzeczy powinna być starannie wykonana, bo we włoskim stylu nie ma przypadków. Wybierzmy ciekawe, skórzane mokasyny. Mogą być w modnych jesiennych kolorach, dzięki czemu podkreślą całość wizerunku. Oczywiście ważne są takie elementy jak: zegarek, teczka / torba, szalik, nakrycie głowy. Wybierajmy w tym sezonie naturalne materiały – zamsze, skórę, najlepiej w odcieniach ciepłych kolorów i oczywiście brązu. Pamiętajmy również o drobiazgu, jednak jakże ważnym – okularach przeciwsłonecznych. Chociaż u nas jest mniej dni słonecznych jesienią niż w Italii, to warto być przygotowanym na wyjście ciepłych promieni, aby móc dopełnić włoską stylizację.

Wyświetlony 2207 razy
© 2013-2019 by SN2.EU