wtorek, 24 marzec 2015 10:39

Leo Messi gwiazdą najnowszego filmu #ThereWillBeHaters

Adidas Buty Pibe de Barr10 Adidas Buty Pibe de Barr10

Kampania #ThereWillBeHaters poruszyła w ostatnich miesiącach świat futbolu. Dziś adidas otwiera nowy rozdział prezentując film z udziałem najlepszego piłkarza świata. Leo Messi dojrzewał w argentyńskim Rosario, gdzie mnóstwo ludzi wątpiło w jego sukces. To wideo pokazuje jak piłkarz przezwyciężył hejt i udowodnił, że może dojść na sam szczyt. W filmie można prześledzić jego naznaczoną rekordami drogę od ulic Barrio Las Heras na stadiony świata.

W materiale słyszymy wiele krytycznych głosów, z którymi musiał się mierzyć Messi. „Nigdy nie będziesz wystarczająco dobry, ani wystarczająco wysoki. Nie poradzisz sobie w lidze z graczami większymi od ciebie. Nigdy nie wyjedziesz ze swojego małego miasteczka”. Na piłkarzu jednak te hejty nie robią wrażenia. Stoi niewzruszony, w otoczeniu swoich Złotych Piłek i Złotych Butów. Nie jest już niewyrośniętym dzieciakiem kopiącym piłkę na ulicy w Rosario. Transformacja dokonała się – najlepszy zawodnik na świecie nie osiągnąłby tego wszystkiego, słuchając hejterów.

Jeśli jakiś gracz ma już swoich hejterów, to musi pamiętać, że to… komplement. Najlepsi piłkarze wiedzą, że ich świetna gra to powód do hejtu ze strony rywali, w szczególności w mediach społecznościowych. Przykre komentarze potrafią działać mobilizująco, co wpływa na jeszcze większe zaangażowanie w kolejnych meczach. Piłkarze pokroju Messiego nakręcają się hejtem i wcale nie zamierzają za to przepraszać.

Film ten towarzyszy premierze nowych butów adidas stworzonych specjalnie dla Messiego. Pibe de Barr10 powstały przy udziale artysty, urodzonego tak jak piłkarz - w Rosario. Grafik Ignacio Valenti projektując korki inspirował się tym, co można zobaczyć na ulicach Rosario. Syntetyczna skóra pokryta jest malunkami przypominającymi te, jakie znajdziemy na murach miasta.

Nowe buty Messiego można zakupić w wybranych sklepach adidas oraz na adidas.com. Więcej informacji na adidas.com/messi oraz na facebook.com/TeamMessi. Śledź nas także na @TeamMessi i #ThereWillBeHaters na Twitterze.

Zobacz film #ThereWillBeHaters z udziałem Leo Messiego

Wyświetlony 3408 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU