czwartek, 19 marzec 2015 12:31

Dyskretna elegancja, czyli Atlantic Sealine Chrono

Atlantic - Zegarki z linii Atlantic Sealine Chrono Atlantic - Zegarki z linii Atlantic Sealine Chrono

Marka zegarków Atlantic od wielu lat tworzy kolekcje klasycznych czasomierzy dla osób ceniących stylowe produkty. Oferta tradycyjnych męskich zegarków została wzbogacona o nową liniię Sealine Chronography. To idealna propozycja dla mężczyzn gustujących w prostych i wygodnych formach.

Kolekcję zegarków Atlantic Sealine Chrono docenią osoby szukające modeli o klasycznym, ponadczasowym wyglądzie. To linia eleganckich chronografów w przystępnej cenie, nadających się na każdą okazję.

Szwajcarskie zegarki z tej linii wyposażono w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu. Elementy te zamknięto w eleganckiej kopercie wykonanej ze stali szlachetnej odpornej na korozje i uszkodzenia.

Tarcze czasomierzy chroni odporne na zarysowania szafirowe szkiełko. Każdy model z kolekcji Sealine Chronography posiada datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, a wodoszczelność na poziomie 5ATM zapewnia odporność na zachlapania podczas kąpieli. Do niezobowiązujących stylizacji na co dzień, idealnie będą pasować modele umieszczone na pasku z miękkiej skóry, a dla mężczyzn preferujących biżuteryjne modele, dostępne są zegarki na eleganckich bransoletach.

Atlantic Sealine Chronography to propozycja czasomierzy dostosowana do casualowych, a także sportowych strojów. Zegarki występują w różnych zestawieniach kolorystycznych, złota, srebra, brązu i czerni, dlatego każdy z Panów będzie mógł bez problemu dobrać odpowiedni model do swojej garderoby.

© 2013-2020 by SN2.EU