wtorek, 12 sierpień 2014 13:33

Odkryj Versatile by Pako Lorente

Kolekcja Pako Lorente jesień- zima 2014 Kolekcja Pako Lorente jesień- zima 2014

 

Moda to sztuka łączenia stylów, jeśli do tego dochodzi zabawa i kreatywne myślenie to jesteśmy na dobrej drodze do stworzenia idealnego looku na sezon jesień – zima 2014/2015. To właśnie poprzez zabawę w kreowanie i odkrywanie nowoczesnego męskiego wizerunku

Pako Lorente oprowadza nas po swoich jesiennych propozycjach. W tym sezonie przyglądamy się wielkim metropoliom i podążamy za stylem włoskim.

 

Inspiracje
Projektanci marki czerpiąc inspiracje z architektury tętniących życiem miast stworzyli minimalistyczną w swych założeniach kolekcję na formalne okazje. W przechadzkach na chwilę zatrzymali się m.in. w Modenie, Segni, Prato i Katanii by delektować się idealnie skrojonymi garniturami, modnymi swetrami czy taliowanymi koszulami.

Z bywania w modnych klubach narodziła się wariacja idealna na wizytowo-wieczorowe wypady. Zaś casualowe propozycje na weekendy i wypady za miasto pokazują, że mężczyzna nie musi być nudny, a kolekcja Pako Lorente jest na tyle zróżnicowana, że można z niej dowolnie wybierać i łączyć style.

Sylwetka
Proponowana przez markę sylwetka na sezon jesień – zima 2014/2015 jest wyslimowana, wydłużona z wypracowanymi krawieckimi detalami i wykończeniami, które w nowej stylizacyjnej odsłonie tracą konserwatywny sens i zyskują nowoczesny szyk.

Stylizacyjny „must have” w tym sezonie reprezentuje elegancki strój biznesowy zestawiony ze sportową w charakterze kurtką budrysówką.

Tkaniny
Równie ważny jest komfort użytkowania, pozwalający łatwiej znieść nawet najsroższą pogodową aurę. Dlatego w kolekcji pojawiają się tkaniny gwarantujące wygodę : super lekkie i miękkie oraz dające ciepło. Wyraźne struktury matowych wełen oraz dzianin spotykają się z błyszczącymi powierzchniami pikowanych tkanin technicznych i tworzą efektowne miksy reprezentujące połączenia luksusu i precyzji.

Nowością w kolekcji Pako Lorente są solidne dzianiny typu „double face” nie wymagające podszewek, które są lekkie i z powodzeniem zastępują tkaniny. Konfekcjonowane „na surowo” bez ukrytych szwów, z krawędziami konstrukcyjnych cięć widocznymi na zewnątrz, nadają wyrobom dekoracyjny efekt.

Kolor
Paletę kolorów tkanin na sezon jesienno – zimowy dominują neutralne, jasne i ciemne odcienie grafitów i szarości, beżu oraz granatu. Akcenty skupiają się na odcieniach karminowej czerwieni i bordo w odcieniu „cherry”, zieleni butelkowej , turkusu, ochry i oranżu.

Sesja wizerunkowa
Warszawskie ulice stanowią idealne tło dla wszechstronności proponowanej przez Pako Lorente na zbliżający się sezon. Zdjęcia wyszły spod oka cenionej, zagranicznej fotografki Katarzyny Jarosz. Wsród prezentowanych sylwetek znajdziemy propozycję na każdą porę dnia i nocy, każdy dzień tygodnia.

Kasia Jarosz starała się połączyć świat fotografii artystycznej z high fashion. Jak sama mówi o sobie: „Jestem fanką fotografii dokumentarnej. Fotografowanie pozwala mi na beztroskie obserwowanie ludzi i ich zachowań. Uwielbiam każdy szczegół oraz piękno natury człowieka. W pewnym momencie w mojej głowie pojawia się projekt, zdjęcie, które później próbuję odtworzyć w rzeczywistości - na papierze. W moich zdjęciach próbuję przekazać uczucia, które na co dzień dotykają nas wszystkich”.

 

Wyświetlony 734 razy
© 2013-2019 by SN2.EU