wtorek, 11 wrzesień 2012 22:55

Smak lata z babcinej spiżarni

Wyśmienita Nalewka, tym razem przenosi nas do wspomnień wakacji pod gruszą – dosłownie, ponieważ charakteryzuje się smakiem soczystej i smakowitej gruszki Williamsa.
Dzięki niepowtarzalnej i oryginalnej recepturze, Nalewki Babuni od lat cieszą się uznaniem wśród wielbicieli tradycyjnych polskich trunków. Klasyczny, owocowy smak został doceniony nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wysoką jakość aromatycznego trunku potwierdzają liczne nominacje oraz nagrody, takie jak np. TERAZ POLSKA w 2000 roku.

Oryginalna receptura sprawia, że każdy smak serii nalewek babuni jest wyjątkowy i niepowtarzalny. I tym razem – limitowana seria o nowym smaku soczystej gruszki zachwyci każdego konesera polskich trunków, ale nie tylko. Aromat dojrzałych gruszek Williamsa przenosi nas do babcinego ogrodu, a słodki smak nalewki przywodzi na myśl lata beztroskiego dzieciństwa.

Nalewka babuni smakuje wyśmienicie w czystej postaci, a w upalne dni wspaniale komponuje się z paroma kostkami lodu. Może być zwieńczeniem wspólnego, letniego wieczoru oraz wspaniałym pomysłem na prezent.

Pojemność: 750 ml
Cena: ok. 22 zł
© 2013-2020 by SN2.EU