poniedziałek, 13 sierpień 2012 19:26

Coca-Cola Zero- odkryj w sobie Agenta 007

The Coca-Cola Company ogłosiła współpracę pomiędzy marką Coca-Cola Zero a najnowszym filmem z Jamesem Bondem - SKYFALL™. To już 23. część słynnej serii o agencie 007, którą będzie można obejrzeć tej jesieni. Wtedy, też przykuwający wzrok czarny design opakowania Coca-Coli Zero przejdzie specjalną metamorfozę.

Limitowana edycja puszek, nawiązująca do najnowszego filmu o Bondzie, będzie przedstawiała logo Coca-Cola Zero z motywem osławionej grafiki pistoletu Agenta 007. Jest to kontynuacja udanej współpracy, rozpoczętej w 2008 roku kinowym hitem „Quantum of Solace”. Po raz kolejny orzeźwiający smak bez dodatku cukru, będzie wyzwalać w fanach Jamesa Bonda chęć „Odkrycia w sobie agenta 007”.

Daniel Craig powraca w SKYFALL™, jako stworzony przez Iana Fleminga kultowy Agent 007  w najdłuższej filmowej serii wszech czasów.  
W najnowszym filmie lojalność Bonda względem M poddana jest próbie, w obliczu wydarzeń z jej przeszłości. Bez względu na konsekwencje, 007 będzie musiał wytropić i zniszczyć zagrożenie, wobec którego stoi MI6.

Film jest dziełem Alberta R. Broccoli z EON Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Studios oraz Sony Pictures Entertainment. Po raz pierwszy będzie go reżyserował Sam Mendes, twórca takich filmów jak „American Beauty, „Droga do szczęścia” czy „Jarhead”. Producentami filmu są: Michael G. Wilson oraz Barbara Broccoli. Natomiast za scenariusz odpowiadają Neal Purvis, Robert Wade oraz John Logan.

- SKYFALL™ jest niezaprzeczalnie jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Cieszymy się z tego faktu i jednocześnie jesteśmy podekscytowani kontynuacją współpracy z jedną z najbardziej znanych serii filmowych na świecie. James Bond jest kultową ikoną znaną na całym świecie, która bezustannie urzeczywistnia to, co wydaje się niemożliwe. Ta współpraca to dla Coca-Cola Zero idealne połączenie dwóch podobnych charakterów – powiedział Sebastian Wężyk, odpowiadający za markę

Coca-Cola Zero, w Coca-Cola Poland Services
W ramach współpracy ze SKYFALL™, Coca-Cola Zero rozpocznie w Polsce kampanię marketingową, obejmującą między innymi telewizję i kino, jak również wsparcie   w wybranych kanałach sprzedaży. Na rynku pojawi się także limitowana edycja puszki Coca-Cola Zero nawiązujaca do nowej części filmu o Bondzie. Na potrzeby kampanii wyprodukowany został spot telewizyjny, który zaprezentuje, w jaki sposób Coca-Cola Zero odkrywa chęć bycia jak agent 007.

Adaptacją spotu na rynek Polski zajęła się agencja McCann Ericson. Media zakupił Dom Mediowy Starcom. Kampania ruszy we wrześniu br.

Wyświetlony 1306 razy
© 2013-2020 by SN2.EU