czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 17 maj 2012 12:14

Madonna za kulisami? Wejdź do strefy VIP dzięki Smirnoff Black Madonna Limited Edition

Podczas gdy media i fani na całym świecie nie przestają mówić o nowej płycie Madonny „MDNA”, wszyscy z niecierpliwością czekają na długo zapowiadaną trasę koncertową „MDNA Tour”, która rozpocznie się już 29 maja. Marka Smirnoff, która współpracuje z piosenkarką od czasu drugiej edycji Smirnoff Nightlife Exchange Project w 2011r., już teraz oferuje wszystkim możliwość zajrzenia za kulisy i dostęp do wyjątkowych, ekskluzywnych, nieosiągalnych gdzie indziej materiałów audiowizualnych z artystką w roli głównej.
Marka Smirnoff, światowy lider wśród alkoholi kategorii premium, właśnie wprowadziła na rynek specjalną, limitowaną edycję swoich produktów, celebrując tym samym wydanie dwunastego studyjnego albumu „MDNA” oraz zbliżającą się trasę koncertową artystki uważanej przez wielu za numer 1 na świecie.

Dzięki wchodzącej w skład zestawu specjalnej karcie VIP każdy posiadacz Smirnoff Black Madonna Limited Edition otrzyma specjalny kod zapewniający wstęp na wirtualną platformę zawierającą nigdzie niedostępny materiał zdjęciowy i filmowy z nowej trasy koncertowej i jej kulis. 1 000 pierwszych kolekcjonerów dźwiękowych rarytasów będzie mogło bezpłatnie ściągnąć najświeższy remiks promującego „MDNA” superhitu „Give Me All Your Luvin” o nazwie „Just Blaze Bionic Dub”. Aplikacja o tej wyjątkowej zawartości znajduje się pod adresem www.facebook.pl/TheNightIsInYourHands

To jednak nie wszystko. Kod na karcie VIP  to nie tylko wirtualny wstęp za kulisy „MDNA Tour”, to także szansa bezpłatnego wstępu na… polski koncert Madonny, który odbędzie się 1 sierpnia na warszawskim Stadionie Narodowym. By wygrać wejściówkę, wystarczy podać kod, wejść do aplikacji i jak najciekawiej odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Smirnoff Black Madonna Limited Edition w nowym, atrakcyjnym i odzwierciedlającym swój imprezowy charakter oraz bliską współpracę z Madonną opakowaniu dostępny jest w sklepach już od końca kwietnia.

Więcej informacji na www.facebook.pl/TheNightIsInYourHands