poniedziałek, 14 maj 2012 11:02

Old No. 7 na wiosnę i lato

Bez względu na to jaka pora roku jest akurat w Lynchburgu, zawsze obowiązuje tam ta sama zasada: Każdego dnia robimy naszą whiskey najlepiej jak potrafimy. Każda kropla Tennessee whiskey jest wytwarzana w oparciu o tę dewizę, którą wiele lat temu wprowadził w życie Jasper Newton Daniel. Smakując naszego ulubionego drinka wiemy, że jego doskonała jakość to wynik ciężkiej pracy następców Jacka i wielu lat dojrzewania trunku w dębowych beczkach.
Każdej pory roku Jack jest tak samo doskonały, ale wiosną i latem częściej bywa smakowany schłodzony, w połączeniu z colą lub innymi napojami. W blasku słońca z wyjątkową przyjemnością odkrywamy aromat Tennessee whiskey w łagodniejszej wersji, ale zawsze tak, jak nam smakuje najlepiej. To poczucie wolności, które miłośnicy Jacka zawsze doceniają.

Dla nich zamknęliśmy gotowe drinki Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger w poręcznych puszkach. Te niewielkie, czarne beczułki o pojemności 0,33 l oznaczyliśmy tradycyjną etykietą Old No. 7, by miłośnicy Jacka rozpoznali produkt, który znają i doceniają. Dzięki temu mogą się delektować ulubionym drinkiem  w wybranych przez siebie chwilach i okolicznościach.

Doskonałe mixy
Drinki Jack Daniel’s & Cola oraz Jack Daniel’s & Ginger to gotowe do spożycia, perfekcyjnie zbalansowane mixy zawierające oryginalną Tennessee Whiskey oraz colę lub napój imbirowy (ginger ale). Zawierają 6% alkoholu.

* Jack Daniel’s & Cola to słodko-pikantny mix whiskey perfekcyjnie połączonej z klasycznym  smakiem coli, zapewniający orzeźwiające doznanie.
* Jack Daniel’s & Ginger łączy w sobie świeżą nutę imbiru z wyraźnym charakterem Jack  Daniel’s Tennessee Whiskey, tworząc drink o klasycznym smaku

Wyświetlony 927 razy
© 2013-2019 by SN2.EU