czwartek, 19 marzec 2015 13:21

Jack Daniel’s Tennessee Honey - trzy sposoby podania na wiele okazji!

Jack Daniel’s Tennessee Honey  Jack Daniel’s Tennessee Honey

Kiedy Jasper Newton Daniel, przez przyjaciół zwany Jack, zaczął produkować swoją whiskey, kierował się jedną zasadą – wytwarzając whiskey codziennie, wytwarzamy ją najlepiej, jak potrafimy. Tych osiem słów, mimo upływu lat, ma jasne znaczenie. W swojej codziennej pracy stosują się do nich również wszyscy następcy pierwszego Master Distillera z Lynchburga. 

Ta sama zasada przyświecała twórcom Jack Daniel’s Tennessee Honey, którzy stworzyli dla nas doskonały smak, którym możemy delektować się z naszymi przyjaciółmi.
Jack Daniel’s Tennessee Honey to wyjątkowe połączenie oryginalnej whiskey Jack Daniel’s i odrobiny miodu. Ma charakterystyczny łagodny smak i typową dla Jack’a gładkość. Miodowy Jack został stworzony, aby zaspokoić potrzeby konsumentów, którzy poszukują nowego sposobu delektowania się whiskey. Idealnie sprawdza się w zmrożonych shotach, na lodzie, czy z tonikiem. Trzy sposoby podania, dzięki którym wieczór w domu, czy spotkanie z przyjaciółmi nigdy nie będą banalne.

Na początek zmrożony shot. Wystarczy odpowiednio wcześnie włożyć do lodówki butelkę whiskey,  a później rozlać ją do kieliszków. Kiedy zaś wieczorem będziesz mieć ochotę na chwilę relaksu  w domu, weź szklankę w dłoń, wrzuć do niej kostki lodu i dodaj Jack Daniel’s Tennessee Honey. Możesz też do schłodzonej whiskey dodać tonik, który podkreśli dębowo – korzenny smak alkoholu  i stworzyć drinka, dla siebie i przyjaciół. Zawsze jednak pamiętaj o zasadzie – Ty wybierasz jak pijesz Jack Daniel’s Tennessee Honey.

Wyświetlony 2665 razy
© 2013-2019 by SN2.EU