wtorek, czerwiec 06, 2023
czwartek, 12 luty 2015 15:24

Smak Północy

Finlandia® FROST Finlandia® FROST

Wraz z początkiem roku na rynku pojawił się nowy alkohol z segmentu premium. Pod marką Finlandia® Frost kryją się trzy unikalne kompozycje smakowe: Cranberry&Apple, Citrus&Mint, Raspberry&Cherry, inspirowane orzeźwiającymi smakami owoców.


Finlandia® FROST powstaje na bazie znanej ze swojej doskonałej jakości, krystalicznie czystej Finlandia® Vodka. Nowy alkohol o mocy 25% stanowi jedyną
w swoim rodzaju owocową kompozycję. Każdy z trzech produktów charakteryzuje się doskonale zbalansowanym, orzeźwiającym smakiem, który w połączeniu z niższą zawartością alkoholu sprawia, że Finlandia® FROST idealnie nadaje się
do serwowania w shotach lub jako gotowy drink na lodzie.

Cranberry&Apple łączy intensywność żurawiny z soczystymi jabłkami.
To energetyczne połączenie niesie ze sobą głęboki i zdecydowany smak, idący w parze z mocnym, czerwonym kolorem. Citrus&Mint jest sprawdzonym miksem limonki, dojrzałej cytryny oraz świeżej mięty. Jego jasnozielony kolor doskonale podkreśla wyraźny, orzeźwiający smak. Raspberry&Cherry z kolei to niecodzienne połączenie czerwonych owoców. Malinowy aromat z wyczuwalną nutą aksamitnej czekolady oraz soczystych wiśni tworzą prawdziwie letnią, imprezową kompozycję.

Od jakiegoś czasu obserwujemy, że Polacy chętnie sięgają po produkty o obniżonej zawartości alkoholu, zwłaszcza te charakteryzujące się ciekawymi, orzeźwiającymi smakami. Równocześnie trendowi temu towarzyszy stały wzrost zainteresowania produktami z segmentu premium. – mówi Małgorzata Infeld, Senior Brand Manager Finlandia® Vodka. Obserwacje te skłoniły nas do wprowadzenia na polski rynek marki Finlandia® FROST, która jest produktem premium o obniżonej zawartości alkoholu, łączącym w sobie lekkość wódek smakowych oraz jakość, którą gwarantują produkty z najwyższej półki – dodaje Infeld.

Poza smakiem, który został pozytywnie oceniony w badaniach konsumenckich, Finlandia® FROST wyróżnia się również nowoczesnym designem. Oryginalna butelka, podkreśla imprezowy i radosny charakter marki.

Finlandia® FROST, dzięki obniżonej zawartości alkoholu, stwarza niepowtarzalną okazję do tego, aby dłużej celebrować czas, który pragniemy spędzać w gronie przyjaciół. Mocno orzeźwiające smaki, intensywne kolory oraz oryginalne opakowanie, sprawią, że każda impreza, i ta planowana, i ta spontaniczna, przerodzi się w szalone, pełne radości spotkanie.

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl