wtorek, czerwiec 06, 2023
czwartek, 22 styczeń 2015 14:22

Na zimę – rozgrzewające drinki Jack Daniel’s®!

Jack Daniel’s Drinki Jack Daniel’s Drinki

Karnawał zazwyczaj kojarzy się nam z wyśmienitą zabawą oraz balami, zima – ... z chłodem.  U nas w Lynchburgu, o tej porze roku temperatura także spada poniżej zera. To tu, gdzie produkujemy oryginalną Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey, doskonale wiemy, że w oczekiwaniu  na wiosnę, najlepsze są …rozgrzewające drinki.

 Zarówno Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey Old No7, jak i Jack Daniel’s® Tennessee Honey czy Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey, doskonale sprawdzą się w ciepłych drinkach na zimę.

Przepisy na rozgrzewające drinki Jack Daniel’s®:


Hot Tennessee Toddy


Składniki:
- 40 ml Jack Daniel’s® Tennessee Honey
- łyżeczka miodu
- laska cynamonu
- 20 ml świeżego soku z cytryny
- wrzątek

Sposób przygotowania:
Do wysokiej szklanki wlej Jack Daniel’s® Tennessee Honey. Dodaj łyżeczkę miodu, laskę cynamonu oraz świeżo wyciśnięty sok z cytryny. Dopełnij zagotowaną wodą i zamieszaj. Zatrzymaj się na chwilę, odpocznij i ciesz się smakiem miodowego Jack’a w chłody zimowy wieczór.

Tennessee Heat

 

 

Składniki:

- 40 ml Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey
- gorąca woda
- miód

Sposób przygotowania:
Do wysokiej szklanki wlej Jack Daniel’s® Tennessee Whiskey. Dopełnij gorącą wodą i zamieszaj. Dodaj łyżeczkę miodu oraz udekoruj laską cynamonu i skórką z pomarańczy. Zatrzymaj się na chwilę, odpocznij i ciesz się smakiem Jack’a w chłody zimowy wieczór.

Winter Gentle Tea

Składniki:
- Jack Daniel’s® Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey
- 1 plasterek imbiru
- 10 ml soku z cytryny
- 2 łyżeczki marmolady pomarańczowej
- 10 ml syropu cukrowego

Sposób przygotowania: Na dnie szejkera wygnieć plasterek imbiru, dodaj sok z cytryny, marmoladę pomarańczową, syrop cukrowy i Jack Daniel’s® Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey w dowolnej ilości. Dokładnie zamieszaj i odcedź do szklanki. Uzupełnij gorącą herbatą. Udekoruj plasterkiem cytryny i cynamonem.

 

Gentleman Responsibility


Sposób przygotowania: Kultura, fantazja, zdrowy rozsądek i ulubiony soft. Mocktaile to bezalkoholowe drinki, których smakiem można delektować się przy każdej okazji. Są idealną propozycją dla kierowców.
Pij odpowiedzialnie. To kwestia zasad.