środa, 01 październik 2014 16:33

Stowarzyszenie Sommelierów Polskich poleca wina Jacob’s Creek

Wina Jacob’s Creek Wina Jacob’s Creek

 Australijskie wina Jacob’s Creek zyskały gwarancję jakości Stowarzyszenia Sommelierów Polskich*. Współpraca rozpoczęła się w lipcu b.r. i zaowocowała rekomendacją Stowarzyszenia, która w formie specjalnej naklejki pojawi się na butelkach.

Już jesienią konsumenci będą mogli odnaleźć na sklepowych półkach wina ze specjalnym oznaczeniem. Rekomendacja cieszy tym bardziej, że objęła swoim zasięgiem całe portfolio marki Jacob’s Creek.

To pierwsze tego typu wyróżnienie przyznane winom Jacob’s Creek lokalnie, a jednocześnie ułatwienie, które pozwoli konsumentom swobodniej poruszać się w świecie wina.
Jacob’s Creek jest jednym z wiodących producentów win w Australii, oferującym nie tylko nowoczesne, wysokiej jakości wino, ale także bogaty wybór odmian i smaków. Marka Jacob’s Creek cieszy się dużym zaufaniem konsumentów, co potwierdza ponad 6000 medali, zgromadzonych od momentu jej powstania w 1976 roku.

Wina Jacob’s Creek są obecne na polskim rynku od wielu lat. Obecnie portfolio marki to aż 14 pozycji, stanowiących niezwykle bogatą ofertę (obejmującą wina białe, czerwone oraz różowe, musujące i spokojne, słodkie, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne), dostosowaną do zróżnicowanych gustów konsumenckich.

 

Wyświetlony 2834 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU