wtorek, 29 lipiec 2014 15:49

Przepis na udany wieczór

Drinki z Finlandia Vodka Drinki z Finlandia Vodka

 Sezon wakacyjnych imprez trwa w najlepsze. Znajdujemy więcej czasu na relaks i chilloutowe spotkania ze znajomymi. Przy takich okazjach najlepiej sprawdza się dobra muzyka, smaczne przekąski i orzeźwiające koktajle. W tym roku spróbuj pełnych lata drinków Copa Finlandia!

 Tradycyjnie najlepsze imprezy odbywają się w kuchni. Jednak w lecie poszukujemy każdej okazji, aby połączyć to, co charakterystyczne dla najbardziej integrującego pomieszczenia, z możliwością spędzania czasu na wolnym powietrzu. Królują więc imprezy u znajomych pod miastem i domówki na przestronnych tarasach. Liczy się, aby wszystko było pod ręką, a atmosfera sprzyjała celebracji. Wystarczy zadbać o dobrą muzykę, która rozrusza grupę znajomych, przygotować smaczne przekąski i zadbać o orzeźwiające koktajle. Wówczas długie, letnie wieczory wypełni atmosfera nieskrępowanej zabawy.

By wieczór był w pełni udany – warto wypróbować idealnie dobrane, łatwe w przygotowaniu drinki Copa Finlandia. Copa Finlandia to siedem kompozycji, łączących znaną z najwyższej jakości wódkę Finlandia® Vodka z popularnymi softami. Odpowiedni dobór składników oraz sposób wyserwowania drinków w pięknych kieliszkach typu „copa” (lub dużych kieliszkach do wina) sprawiają, że z pozoru zwyczajne koktajle oczarują nasze zmysły. Drinki Copa Finlandia, dzięki idealnym proporcjom wszystkich składników, to również doskonałe orzeźwienie, które pozwala długo cieszyć się celebrowaniem wspólnych chwil ze znajomymi, nawet w najgorętsze noce tego lata.

Przepisy na drinki Copa Finlandia można znaleźć w poręcznych książeczkach-zawieszkach na butelkach, dołączonych do klasycznej Finlandia® Vodka i jej wariantów smakowych.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU