sobota, lipiec 13, 2024
piątek, 11 kwiecień 2014 16:51

Nowa odsłona Ginu Lubuskiego

Gin Lubuski z tonikiem Gin Lubuski z tonikiem

 

Wraz z początkiem marca firma HENKELL & CO. VINPOL Polska Sp. z o.o. odświeżyła wizerunek znanej marki LUBUSKI GIN & TONIC. To tradycyjne połączenie ginu o wyraźnym smaku jałowca oraz gorzkiego napoju gazowanego ma na całym świecie ogromną rzeszę fanów. Gin uznawany jest za jeden z pierwszych, smakowych alkoholi.

Najczęściej łączy się go z tonikiem, który niweluje jego goryczkę. Na takie połączenie decyduje się nawet sama brytyjska Królowa Matka. Idealne połączenie to 50 ml alkoholu i 200 ml toniku. Przed podaniem warto wrzucić do tej mieszanki kilka kostek lodu, a sam drink ozdobić kawałkiem limonki lub cytryny.

 

Wyrafinowana kompozycja smakowa LUBUSKIEGO GINU z tonikiem w orzeźwiających proporcjach jest teraz dostępna w nowej, szklanej butelce w oryginalnej szacie graficznej.
Przemiana marki niesie za sobą również nowy smak (LUBUSKI GIN & LIME), a także zdecydowanie lepszą cenę. Nowoczesny design oraz wysoka jakość produktu z pewnością zagwarantuje wspaniałe doznania zarówno smakowe jak i estetyczne.

Pomimo nowego wizerunku, LUBUSKI GIN & TONIC zachował swój fantastyczny smak i aromat. Charakterystyczny smak z delikatną nutą goryczki doskonale ugasi każde pragnienie.

gin lubuski

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce