poniedziałek, 31 marzec 2014 17:10

Brazylijski klimat w szkockim stylu – nowy Ballantine’s Brasil

Whisky Ballantine’s Brasil Whisky Ballantine’s Brasil

   Samba, capoeira i wizyta Kena Lindsay’a, globalnego ambasadora marki Ballantine’s – to tylko niektóre z atrakcji, jakie towarzyszyły polskiej premierze Ballantine’s Brasil w warszawskim klubie Iguana Lounge.Podczas wydarzenia, Ken zabrał gościw fascynującą podróż do świata marki, tłumacząc czym jest Ballantine’s Brasil

, jak wygląda proces jego produkcji oraz z czym smakuje najlepiej. Po części oficjalnej, swoje umiejętności zaprezentowała grupa Samba Art. Pokazy capoeiry oraz gorącej brazylijskiej samby rozgrzały publiczność do czerwoności, a doskonały brazylijski nastrój udzielił się także Kenowi. Na szczęście, pod ręką były przepyszne koktajle na bazie Ballantine’s Brasil, które orzeźwiły gości.

Samba, karnawał w Rio i tradycyjny smak – to wszystko jest na wyciągniecie ręki dzięki zupełnie nowemu Ballantine’s Brasil z dodatkiem limonki. Ta słoneczna nowość dostępna jest już w polskich sklepach.

Radość życia, pasja i optymizm kojarzy nam się z Ameryką Południową. Tam również narodziła się nieznana dotąd w Europie tradycja łączenia alkoholu ze smakiem dojrzewających w południowym słońcu limonek. To niezwykłe połączenie stało się inspiracją do stworzenia zupełnie nowego smaku.

Ballantine’s Brasil to niespotykane na polskim rynku połączenie orzeźwiającego smaku cytrusów. Tak dobrane składniki gwarantują niezwykłe doznania dla zmysłów, zarówno wielbicieli tradycyjnego smaku whisky, jak i tych, poszukujących czegoś zupełnie nowego.

Niezwykły smak uzyskuje się na ostatnim etapie procesu produkcyjnego. Ballantine’s Brasil leżakuje w beczkach wypełnionych macerowaną skórką brazylijskiej limonki.

- Ballantine’s Brasil to połączenie szkockiej tradycji i brazylijskiej pasji. To intrygująca propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie whisky, ale również dla osób, które są otwarte na nowe smaki – mówi Ken Lindsay, Globalny Ambasador Whisky Ballantine’s.

Ballantine’s Brasil doskonale smakuje solo jak i w towarzystwie. Dużo kostek lodu, kilka plastrów limonki oraz odrobina lemoniady to proste i smakowite połączenie nazwane ‘Highland Samba’. Ballantine’s Brasil można również łączyć z płynnym miodem i świeżo wyciśniętym sokiem z limonki.

Ballantine’s Brasil dostępny jest już w sklepach w całej Polsce.

www.ballantines.pl
www.ballantines.com
https://www.facebook.com/BallantineswPolsce

Wyświetlony 1928 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU