wtorek, 18 marzec 2014 17:02

Otwarcie nowego concept baru Finlandia® Vodka

 Już 21 marca otworzą się drzwi Kity Koguta, koktajlbaru Finlandia® Vodka. Na klubowo-gastronomicznej mapie Warszawy pojawia się niezwyczajne miejsce, którego pomysłodawcy chcą popularyzować nową jakość kultury picia alkoholu. Dwudniowemu otwarciu baru towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje.

 Kita Koguta to unikalny projekt. Pomysłodawcami i twórcami koktajlbaru, który mieści się u zbiegu ulic Kruczej i Wilczej, są Jakub Kozłowski i Adam Grądziel. Obaj panowie to uznani barmani, mistrzowie w sztuce tworzenia koktajli, od dawna zaangażowani w promowanie rodzimej kultury gastronomicznej. Dzisiaj realizują swoje największe marzenie. Już w piątek odsłonią niezwyczajne podejście do barmaństwa, które w ich wykonaniu łączy elementy sztuki, solidnego warsztatu barmańskiego i odrobiny magii. Specjalne menu barowe oparte jest na Finlandia® Vodka oraz innych wyjątkowych brandach alkoholowych z portfolio Brown-Forman Polska.

Chcemy sprawić, aby klienci naszego baru przekonali się, że tworzenie koktajlu, to sztuka, która wymaga wiedzy, talentu, a czasami… magii. Zapraszamy naszych gości do dwupoziomowego lokalu, w którym życie toczy się wokół dwóch, niezależnie funkcjonujących barów. To tam nasi konsumenci staną się widzami oraz uczestnikami niezwykłego widowiska, które pozwoli im odkryć kulturę picia najlepszych alkoholi. – podkreśla Kuba Kozłowski, jeden z założycieli Kity Koguta.

Otwarciu baru towarzyszyć będą atrakcje oraz specjalna oprawa muzyczna.
Dla gości przewidziane są konkursy, występy artystyczne oraz atrakcyjne promocje alkoholowe. Na scenie Kity Koguta pojawią się uznani artyści rodzimej sceny klubowej. W piątek, za dobrą atmosferę odpowiedzialna będzie formacja Trufunk, inaugurująca tym samym cykl imprez. pt. ''Trójmiejski Koktajl Funk’owy''. W sobotę, w ramach wydarzenia zatytułowanego „Cocktails & Drumz”, adapterami zawładnie Daniel Drumz.

Kita Koguta,
Ul. Krucza 6/14, Warszawa
Otwarcie: 21-22 marca (piątek i sobota), g. 20:00
Wejście dla wszystkich - uczestnictwo nie wymaga zaproszeń.

 

Media

© 2013-2020 by SN2.EU