wtorek, 03 grudzień 2013 16:22

GIN LUBUSKI z tonikiem

 

GIN LUBUSKI jest niezwykle wszechstronnym alkoholem - można podawać go na bardzo wiele sposobów.. Prawdziwy czar roztacza w towarzystwie - najlepiej czuje się w duecie z tonikiem z dodatkiem dużej ilości lodu i plasterkiem cytryny. Ten drink jest klasyką salonów i klubów na całym świecie.

 

Wielbicieli oryginalnego smaku drinków powstałych z połączenia ginu z tonikiem z pewnością zainteresuje zestaw promocyjny tego doskonałego duetu. Dla nich firma Vinpol z Torunia - polski producent znakomitych marek alkoholowych, przygotował smakowitą ucztę. Teraz możesz skosztować tego doskonałego duetu kupując GIN LUBUSKI w zestawie promocyjnym z TONIC SCHWEPPES.

Na opakowaniu GIN LUBUSKI z TONIC SCHWEPPES, znajdziemy również informację o rozstrzygniętym tegorocznym konkursie konsumenckim „Zabiorę Gin Lubuski, do…” Laureatką nagrody głównej została Pani Magdalena Wojciechowska z Piły, z hasłem:
„Zabiorę Gin Lubuski, do Hollywood! Bo prawdziwa z Niego Gwiazda - istny cud!I na każdym, nie tylko barmańskim stole, gra pierwszoplanową rolę... Jak GINa Lollobrigida rozgrzewa zmysły, do głowy uderza i mami, albo jak GINger Rogers potrafi zabujać niejednymi biodrami.”

Producent: www.vinpol.pl

 

Wyświetlony 1771 razy
© 2013-2020 by SN2.EU