środa, 27 listopad 2013 16:36

Nie ma CIN CIN bez CIN&CIN!

 CIN&CIN SPUMANTE BIANCO Semi Dolce w nowej, jeszcze bardziej eleganckiej odsłonie inauguruje sezon win musujących. Designerska edycja bestsellera CIN&CIN to propozycja dla silnych, niezależnych kobiet ceniących piękne detale i włoski, zmysłowy styl.W tym roku CIN&CIN SPUMANTE BIANCO będzie uwodzić nie tylko delikatnym smakiem, ale również niepowtarzalną szatą graficzną, utrzymaną w barwach śnieżnej bieli, złota i czerni.

Grafika, która swoją niezwykłą dbałością o szczegóły przywodzi na myśl luksusową ceramikę …a może rzeźby włoskich mistrzów. Nie jest to przypadkowe skojarzenie. Dodatkowo, designerska butelka podświetlona ultrafioletowym światłem mieni się, uwydatniając charakterystyczne dla marki detale.

 CIN&CIN SPUMANTE BIANCO to delikatne, białe, półsłodkie wino musujące, które pochodzi z północnych Włoch - miejsca, gdzie design obecny jest we wszystkich sferach życia. Tradycyjne receptury, według których tworzone jest jedno z najbardziej cenionych przez konsumentów win musujących gwarantują harmonijny smak oraz wyrafinowany aromat. CIN&CIN SPUMANTE BIANCO - tak jak jego włoskie korzenie - jest zmysłowy i pełen musującej energii. To włoska nuta namiętności, która sprawi, że każde spotkanie w jego towarzystwie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Bo nie ma CIN CIN bez CIN&CIN!

Najlepiej smakuje podane w temperaturze 6-8 ºC.

Zawartość alkoholu: 11%

Pojemność: 0,75 l

Cena rekomendowana: 17,99 zł

 

WebRep
 
currentVote
 
 
noRating
noWeight
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2013-2020 by SN2.EU